JEI ŠIANDIEN BŪTŲ PASKUTINĖ MANO DIENA ŽEMĖJE

Make up by Virga Steiblytė /  Hair by Mantas Tautvaišas Photo by Lina Juciunaitė

Kažkaip susimąsčiau: jei šiandien būtų paskutinė mano diena Žemėje, kaip ji atrodytų? Ne dėl to, kad galvočiau apie mirtį (man net menkiausia mintis apie ją nepatinka, nes labai myliu gyvenimą), greičiau dėl smalsumo.

Diena prasidėtų anksti ryte ir pirmiausia atleisčiau visiems mane kada nors įskaudinusiems žmonėms. Tada pati prašyčiau atleidimo visų tų, kuriuos kada nors esu įskaudinusi aš. Tai būtina, kad paskutinė diena būtų sėkminga.

Kartu su Matu neskubėdami papusryčiautume, o tada mane karštai pabučiavęs jis pradėtų skrydžio bilietų paiešką. Aš skubėčiau į Muay Thai treniruotę, bet labai nepavargčiau, nes manęs lauktų įprasta darbo diena – turėčiau kelis susitikimus, vieną filmavimą, kelias fotosesijas su savo mylimiausia komanda, nufilmuočiau vlogą, publikuočiau keletą blogo įrašų ir dar spėčiau pasirašyti ant visų savo knygų.

Po to būtų pietūs su šeima ir artimiausiais draugais, nes laikas su jais man labai brangus. Tada su Matu susikrautume lagaminus ir iškristume į Havajus (apsimeskim, kad iki ten nereikia skristi 1,5 paros). Dviese pasitiktume saulėlydį rankose laikydami šampano taures. Netoliese vyktų beach party su laužais, pikniku ir visokiom lemputėm.

Tada netikėtai sužinotume, kad ten visi mūsų draugai ir šeima. Pasakotume visokias istorijas, šoktume, plaukiodami vandenyne stebėtume žvaigždes. Ir aš pamirščiau, kad tai paskutinė mano diena čia. Todėl 2019 metais sau ir Jums linkiu kasdien prisiminti, kad – today is a perfect day!

logo