JAUNYSTĖS IR GROŽIO ELIKSYRAS

Photos / Monika Rukaitė

Kai švytinčios odos, sveikų plaukų ir nagų kerus galiu gerti bet kur. Tam nereikia nei ypatingos vietos, nei laiko. BIOCELL Beauty Shots – mano geriausias shot’as! Kai subalansuota mityba, miegas ir kosmetikos produktai jau nepadeda – geriamas kolagenas yra pirmoji pagalba grožiui ir jaunystei.

Iš pradžių maniau, kad gerti kolageną bus labai neskanu, bet konsistencija maloni ir, mano nuostabai, yra labai puikaus, tarsi kokio sirupo skonio! Patikėk, tai nepaprasta dovana ne tik tavo grožiui, bet ir sveikatai. Jei dar pridėsi kokybišką poilsį, subalansuotą mitybą ir daug pozityvių minčių bei gerų emocijų – energijos ir sveikatos kokteilis tavo kūnui garantuotas.

Grožio eliksyro sudėtyje yra hidrolizuotas kolagenas, hialurono rūgštis, tikrųjų vynmedžių sėklų ekstraktas, vitaminas A, cinkas ir selenas). O geriausia, kad šitą gėrį gali gerti bet kur! Kur tau patogu ir kada patogu. Pati dažniausiai rankinėje turiu bent 1 Beauty Shots buteliuką. Be to, tai gali būti puiki Kalėdinė dovana sau ar artimai moteriai (yra didžiosiose Lietuvos vaistinėse).

Sukurta su BIOCELL

logo