JAUNYSTĖS IR GROŽIO BOMBA

Juokauju, kad suėjo 25 metai  ir vien drėkinančio “kremuko” jau neužtenka, todėl mano kosmetinėje atsirado pastiprinimas. O jei rimtai – dar prieš kelis metus pradėjau skirti daugiau dėmesio veido priežiūros ritualams (ypač paakių srityje).

Nes manau, kad kuo anksčiau pradedi rūpintis savo odos būkle ir raukšlių prevencija, tuo geresnių rezultatų galima pasiekti. Taip atradau Laboratoires FILORGA kosmetiką, nors man ji tikrai nėra naujiena. Esu girdėjusi nemažai gerų atsiliepimų apie jų produktus, tačiau pačiai taip ir neteko jų išbandyti. Iki šiol!

Pasirinkau kelis produktus (nors jų ateityje, žinau, kad bus tikrai daugiau), kuriuos labai norėjau išbandyti. O pabadžiusi – papasakoti ir Tau!

Pirmiausia mane sužavėjo FILORGA „NCTF-Reverse“ produktų linija, kuri veido odai suteikia tai, ko ji netenka dėl žalingo aplinkos poveikio (jau esu apie tai rašius ne kartą) ar amžiaus. Tik, kas tas NCTF? Pasirodo, tai toks atjauninantis, odos kokybę gerinantis kompleksas: 53 vitaminų, amino rūgščių, koenzimų ir mineralinių medžiagų kokteilis. Kitaip sakant, garantuoja geriausią įmanomą odos būklę ir skatina ją atsinaujinti. Skamba kaip tikra grožio ir jaunystės bomba veido odai!

Tai kaip galima nepabandyti tokio gėrio??? Naudojant šią sistemą yra keli žingsniai ir tuoj papasakosiu, kaip šiuo metu atrodo mano kasdieniai grožio ritualai.

 

1 ŽINGSNIS 

 

„NCTF-ESSENCE®“ REGENERUOJANTI ESENCIJA VEIDUI –  koncentruota esencija drėkina ir stangrina odą, tuo pačiu apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio (UV, pH) ir atkuria odos skaistumą. Tepu jį patį pirmą ant švarios odos, prieš tepant serumą ar kremą, nes jis padeda geriau juos įsisavinti. Intensyvus drėkinimas vyksta iki 24 val. – man tai pasirodė visiškai nerealu, o svarbiausia – kad drėkinimą tikrai jaučiu. Ir dar vienas triukas – juo pasitepu ir paakius! Taip, taip, ten kur oda ploniausia ir jautriausia. Bet visai neperšti, netraukia odos ir jos nedirgina! Žodžiu, šita esencija taupo mano laiką ir vietą ant kosmetikos stalelio.

 

2 IR 3 ŽINGSNIAI

 

„NCTF-INTENSIVE®“ INTENSYVUS REGENERUOJANTIS SERUMAS, kuris skatina aktyvią odos regeneracija ir pasiekia giliuosius odos audinius. Jį tepu kelios minutės po to, kai pasitepu drėkinančia esencija. Serumo sudėtyje galima rasti, visko, ko reikia odai ir kas ją stangrina, daro elastingesnę ir stimuliuoja ląstelių gyvybingumą: vitaminai, aminorūgštys, antioksidantai bei mineralinės medžiagos. Be to, vitaminas C reguliuoja melanino sintezę, mažina pigmentines dėmes, suteikia odai skaistumą ir švytėjimą. Na gerai, pasitepusi serumu nešvyčiu kaip auksas, bet oda tikrai atsigauna ir efektas matosi iškart!

Po serumo – eilė „NCTF-REVERSE®“ ODĄ REGENERUOJANČIAM KREMUI, kuris taip pat stimuliuoja odą iš vidaus, skatindamas ją natūraliai atsinaujinti. Intensyviai drėkina odą, skaistina, suteikia tonusą, atkuria elastingumą, stangrumą ir daro visus kitus gėrius odai. Jaučiu visišką komfortą juo pasitepus! Tiesa, manau žinojai, kad vitaminas E yra galingas antioksidantas, saugo odos ląsteles nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio, lėtina senėjimo procesus, skatina organizmo audinių atsinaujinimą. O riebiosios rūgštys apsaugo odą nuo dehidratacijos.

Jau dabar matau, kad su šita produktų armija – priešraukšlinis poveikis garantuotas!

Tiesa, kai vyko šios kosmetikos pristatymas, labai įstrigo plastinės – rekonstrukcinės chirurgijos gydytojos Gytė Grigonytė – Babajan žodžiai, kad FILORGA aplenkė visus kitus kosmetikos ženklus ir sukūrė tobuliausią kosmetikos produktų versiją, skirtą pačioms namuose kovoti su raukšlėmis ir kuri duoda efektyviausius rezultatus. Nes kitas žingsnis – jau tik injekcijos ir plastinė chirurgija.

Todėl kiekvieną moterį skatinu naudoti tikrai kokybiškas ir efektyvias kosmetikos priemones, tuo pačiu nepamiršti subalansuotos mitybos, aktyvaus gyvenimo būdo ir poilsio, nes tai neįkainojama investicija į save!

Sukurta su FILORGA