ILGŲ IR SVEIKŲ PLAUKŲ RECEPTAS

“Negailėk laiko ir pastangų plaukams – tai karūna, kurios niekada nenusiimsi.” – tokia citata prasideda mano knygos “Tavo geriausia draugė” skyrius apie plaukus. Ir tai reikia prisiminti kiekvieną dieną. Tau, man, draugei, sesei ar mamai.

Nežinau kodėl, bet dažnai sulaukiu klausimų ar mano plaukai priauginti. Atsakymas – NE. Tiesiog juos labai myliu ir prižiūriu. Ir dar patikiu į profesionalo rankas (Mantai, ačiū Tau!). Bet aš niekada neatsisakau papildomos pagalbos plaukams. Sako plaukus kaip ir medį reikia laistyti ir tręšti.

Norint turėti gražius ir stiprius plaukus, neužtenka juos kiekvieną dieną tik trinkti ir paskubomis iššukuoti. Kartais net ir stebuklingi šampūnai ar kaukės nesuteikia norimo rezultato. Taip yra todėl, kad nuolat turi puoselėti save ir iš vidaus. Manau žinai, kad vitaminai plaukams labai svarbūs.

Todėl jais aš pradedu rūpintis iš anksto, o ne tada, kada plaukai jau slenka ar lūžinėja. Apie Oksfordo mokslininkų sukurtus maisto papildus TRX2 prisiskaičiau tikrai daug gerų atliepimų, tai neatsispyriau pagundai pabandyti ir aš.

Geriu juos nuo kovo mėnesio ir žinau, kad tikrai tęsiu kursą, nes pirmieji rezultatai gali pasimatyti per 12 savaičių (labai laukiu)! TRX2 maisto papildų pagalba paskatinamas sveikas ir natūralus plaukų augimas. Nėra jokių hormonų ar konservantų, dėl to galima būt ramiai, kad plaukai nepradės augti ten, kur nereikia. Dar vienas labai geras dalykas, kad šitie vitaminai mažina plaukų slinkimą – sudėtyje yra kalio, Carnipure® tartrato (L-carnitine-L-tartrate), BCAA ir nikotino rūgščių.

Iš esmės, jei nori sumažinti plaukų slinkimą, paskatinti jų augimą, storį ir stiprumą – šituos vitaminus pabandyti MUST (bent jau pagal sudėti alternatyvų kol kas neradau). Su maistu dažnai negauname visų reikalingų medžiagų, tada tiesiog būtina vartoti tinkamai parinktus maisto papildus ir vitaminus, ypač jei aktyviai sportuoji. Tiesa, TRX2 tinka ir vegetarams!

Vartojimas irgi nevargina, nors ir reikia išgerti 3 kapsules per dieną su maistu – tą visada padariau pusryčių metu (galima gerti ir kiekvieną kapsulę atskirai, čia patogumo klausimas). Minimalus papildų vartojimo kursas yra 2-3 mėnesiai, po to reikėtų daryti pertrauką.

Prie vis to, aš dar nepamirštu poilsio, subalansuotos mitybos ir sporto, nes tai neatsiejamos ne tik gražių plaukų, bet ir geros savijautos dalys. Bet žinoma… Plaukai – Tavo gražiausias aksesuaras, todėl nepamiršk jais pasirūpinti!

Maisto papildas plaukams TRX2® rasi www.biovaistine.lt

Reklama sukurta su biovaistine.lt

logo