HUAWEI P10 | TOBULA NUOTRAUKA

ruslano-kondratjevo

Photo by Ruslanas Kondratjevas 

TA diena atėjo. Vakar savo rankose laikiau beveik visą foto studiją – kiekvieną “Huawei P10” kadrą drąsiai kad ir ant žurnalo viršelio gali dėt! O Kim jau graudžiai verkia, nes tik jos tobulų selfie era baigėsi.

“P10” 1 – 0 Kim!

Tai kas čia per naujas “Huawei P10” telefonas?

4

Photo by Ruslanas Kondratjevas 

Vakar turėjau išskirtinę galimybę pati rankose palaikyti ir jį išbandyti. Niekaip nesuprantu, kur “P10” buvo anksčiau. Be to, analizavau ne tik telefoną, bet ir grožėjausi nuotraukų paroda „Tobulumas kiekviename kadre“, kurią “P10” telefonu kūrė fotografas Lukas Gricius ir aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė.

a6596d02-92bb-4478-92bf-a0758873de02d3fe8457-6fe6-4bbd-8c16-138451364c31

Be visų naujojo “P10” privalumų: dizaino (paviršius nesibraižo, jokių matomų pirštų antspaudų), patvarumo (nukris ant žemės ir 80%, kad net neįskils), atminties (kad visos nuotraukos tilptų, na gal ne visos, bet tikrai daugiau nei anksčiau), greičio (ypatingi alogaritmai – čia jau techniniai dalykai, per daug neapsikraukim), vip serviso (jei per 3 mėnesius telefoną numetei ant žemės ir jam jau “viso gero”, tai žinok, kad tikrai ne “viso gero” – seno telefono niekas neremontuos, tiesiog gausi visiškai naują, kad neliūdėtum) – svarbiausia ir įdomiausia čia pasirodė telefono kamera.

Ir ne tik dėl to, kad esu blogerė. Nors kažkada minėjau, kad telefonas man – kaip mini kompiuteris. Tai priemonė, su kuria dirbu: redaguoju nuotraukas, tikrinu el.paštą ir atsakinėju į laiškus, atsiliepinėju į skambučius. Ir ne paslaptis, kad didžioji dalis mano nuotraukų (tiek bloge, tiek socialinėje erdvėje) yra kuriamos su telefonu, o ne profesionalia kamera.

Bet apskritai, kiekvieno žmogaus kasdienybėje telefono kamera ypač svarbi – visi ja fiksuojam svarbiausius gyvenimo momentus beveik pamiršdami profesionalų fotoaparatą. O su “P10” telefonu apie tokį tikrai galima pamiršti. Galinė telefono kamera yra dviguba (kaip ir “Honor 8” ar “P9” telefone – Kinijoje teko jį savaitę išbandyti), bet kur kas tobulesnė! Viena kamera fiksuoja įprastą vaizdą, kita – nespalvotą. O geriausia, kad priekinė “P10” kamera turi beveik tokią pat kokybę kaip ir galinės – visiškai VAU… Ir tai aktualu ne tik selfių karalienėms!

Dar vienas naujas ir super dalykas – dažnai būna, kad darant selfius su daugiau žmonių, ne visi telpa į kadrą. Vienas žiūrėk be kaktos, kitas be ausies, trečias be pusės smakro! O čia abi kameros (tiek priekinė, tiek galinė) automatiškai atpažįsta ar fotografuojiesi ne vienas, tada iškart įjungia plačiaekraniškumo funkciją, kad visi tikrai tilptų į kadrą.

Nesvarbu – diena ar naktis, pažadu, kad užfiksuota nuotrauka bus T O B U L A. Pati bandžiau, mačiau ir žinau. Jau tuoj ir tu galėsi išbandyti – Lietuvoje “P10” pasirodys balandžio 3 dieną!

Sukurta su HUAWEI

ŽINIASKLAIDA:

 

Įžymybės parodė, kokios nuotraukos puošia jų telefonų ekranus

Indrė Stonkuvienė sužibo netradiciniame renginyje: mokė, kaip fotografuotis

Garsūs žmonės pamokė, kaip pasidaryti tobulą asmenukę

Visada ryški Ieva Stasiulevičiūtė naujo mobiliojo telefono pristatyme sužibėjo natūraliu grožiu

Indrė Stonkuvienė pataria: kaip padaryti tobulą nuotrauką, kuri užkariautų socialinius tinklus