GROŽIO PRIEMONIŲ NIEKADA NEBUS PER DAUG!

Nes grožio priemonės puošia moterį! Bet ne tik dėl to. Pasikeitus oro sąlygoms (atšalus, atsiradus daugiau drėgmės) siūlau nepamiršti pakeisti ne tik drabužius spintoje (iš vasarinių į šiltesnius), bet ir savo kosmetinę.

Mat mūsų veido oda linkusi keisti tam tikrus savo požymius pagal sezoniškumą (vietomis gali tapti sausesnė nei įprastai ar pradėti šerpetoti ir t.t.). Vadinasi, ta kreminė pudra, kuri Tau tiko vasarą, tikėtina, gali netikti šaltąjam metų laikui (kaip ir veido kremas). O ir šiaip – kelios naujos kosmetikos priemonės ir naujos lūpų dažų spalvos džiugina ne tik Tavo veidą, bet ir širdį. Netiki?

Dalinuosi keliais savo atradimais ir naujienomis, kurios visai neseniai papildė mano kosmetinę!

Processed with VSCO with c1 preset

Kasdieniam makiažui man patinka naudoti lengvą kreminę pudrą, kompaktinę pudrą bei mėgstu subtiliai pabrėžti veido bruožus (pakontūruoti). Būtent MAYBELLINE “FIT ME” linija nesukuria “kaukės” efekto ant veido (o man tai labai svarbu!). Pudros atspalvis puikiai prisitaiko prie mano natūralaus veido odos atspalvio ir suteikia skaisčios odos efektą.

O nauja L’Oréal “Infallible Sculpt” veido modeliavimo paletė man labai greitai ir be didelio vargo leidžia suformuoti veidą, be to efektas išlieka tikrai ilgai!

Processed with VSCO with c1 preset

Visiškas make up’o top’as – veido švytėjimas, kai jis atrodo gaivus ir žvilgantis. Kasdien išgauti šį efektą naudoju net kelias priemones (dažnai jas keičiu tarpusavyje) – L’Oréal “Turue Match” highlighter’į, NYX illuminator’ių ir MAYBELLINE strobing stick’ą.

Be to, highlighter’į ar illuminator’ių dar gali tepti ir po antakiu bei į vidinį akies kampą!

Processed with VSCO with c1 preset

Dar kelios kosmetikos naujienos – LANCÔME “GRANDIÔSE” tušas (tankina ir ilgina blakstienas), LANCÔME “GRANDIÔSE” skystas akių kontūras (matinis juodos linijos efektas garantuotas, be to, šepetėlį galima lankstyti ir taip išgauti dar tikslesnę ir tobulesnę kontūro formą!) ir MAYBELLINE “LASH SENSATIONAL LUSCIOUS” tušas (mano mėgstamiausias – ypač didina apimtį, blakstienos atrodo iki dangaus!).

Prisiekiu – tai vieni geresnių mano makiažo priemonių atradimų. “GRANDIÔSE” linija iš viso kažkas tokio… Nors ir atrodo kiek neįprastai. Ne tik patogu, bet sakyčiau dar ir labai stilinga detalė mano kosmetinėje.

Processed with VSCO with c1 preset Processed with VSCO with c1 preset

Na ir žinoma, kaip sau nepasidovanosi naujų lūpų dažų… Šį kartą susižavėjau URBAN DECAY lūpų dažais iš naujos kolekcijos, kurioje galima rasti net 100 spalvų. Nemeluosiu, kai reikėjo išsirinkti vieną, gražiausią spalvą – man nepavyko. Todėl pasidovanojau net 10 skirtingų spalvų. O ką? Lūpų dažų irgi niekada nebus per daug.

Be to, išsirinkau ir super fainą MAYBELLINE “Vivid Matte Liquid” lūpų blizgesį, kuris sukuria matinį ir ryškų efektą. Juokaudama sakau, kad toks blizgesys – visiems gyvenimo atvejams!

O kokie tavo grožio priemonių atradimai šį rudenį?

Sukurta su MAYBELLINE, URBAN DECAY, LANCÔME, L’Oréal ir NYX