GRAŽIAUSIAS VIEŠBUTIS PRIE JŪROS | NORĖČIAU ČIA GYVENTI

Prieš kelias dienas buvo mano gyvenimo meilės gimtadienis. Tiesa, dar prieš kokį mėnesį kalbėjomės su Matu apie tai, kokios šventės jis norėtų – išgirdau, kad “jokių vakarėlių”. Todėl nusprendžiau padaryti staigmeną ir vietoj daiktų padovanoti laiką kartu.

Man atrodo, kad tobulesnės vietos Mato gimtadieniui, nei “Vila Komoda” būti negalėjo. Ne tik todėl, kad nuo vilos iki jūros vos 1 minutė, bet ir tai, kad “Vila Komoda” magiška vieta – naujai atrestauruotas istorinių namų butikinis viešbutis, kuriame yra privatus sodas, restoranas ir stogo terasa! Man tai gražiausias viešbutis prie jūros!

Apie “Vila Komoda” sužinojau pernai visai netyčia Urtės Mikelevičiūtės tinklaraštyje! Atsimenu, Urtė tada daugiausia pasakojo apie sezoniško šviežio maisto restoraną, kuriam vadovauja pasaulyje pripažintas šefas Martynas Meidus (pasirodo, Martynas yra vienas iš dviejų lietuvaičių, kurie įtraukti į TOP 300 geriausiųjų šefų sąrašą „The Best Chef Awards“) – dabar aišku, kodėl apibūdinimas “labai skanus maistas” nėra tinkamas patiekalams, kurie čia ruošiami, nes tai kažkas daug daugiau! Sakyčiau net nežemiško. Kad suprastumėt apie ką kalbu – tiesiog būtina patiems paragauti!

Būtent Martynas su savo žmona Karolina Vičiūte-Meide ir prikėlė naujam gyvenimui nuostabią istorinę grafų Tiškevičių vilą. Ypatinga ne tik tai, kad šie du jauni žmonės dėl savo svajonės nebijojo atsisakyti gyvenimo Londone, bet ir tai, kiek meilės sudėta į vilą, kuriant jos aplinką, interjerą, restorano maistą, aptarnavimą (galbūt ne veltui vila stovi Meilės alėjoje).

Ir man taip džiugu, kad liepos mėnesį “Vila Komoda” atšventė vienerių metų gimtadienį! Jei nesate dar čia buvę, kol liko šiek tiek vasaros – būtinai aplankykite. Mylimiausios mano vietos čia – terasa ant stogo, nuo kurios atsiveria vaizdas į medžių viršūnes ir vilos sodas, kuris gniaužia kvapą!

Tai buvo tobulos dvi dienos prie jūros! Ačiū Karolinai, Martynui ir visai komandai, kuri mumis pasirūpino. Žinau, kad sugrįšiu tikrai dar ne kartą. Man atrodo apsilankymas čia – puiki dovana mylimam žmogui arba sau. Linkiu ir Jums atrasti tą ramybę, kuri šitoj magiškoj viloj tiesiog užburia! Iki greito, mano miela “Vila Komoda”.

Sukurta su “Vila Komoda”

logo