GERIAUSIA DRAUGĖ

 Photo / Jogailė Tarvydaitė

2015 metais pradėjau rašyti tinklaraštį www.simonaburbaite.com, kuris sėkmingai gyvavo 2,5 metų. Per tuos metus dalyvavau įvariose TV (LNK “Bus visko”, “Valanda su Rūta”, LRT “Stilius”, “Gyvenimas”, “Labas rytas Lietuva”, “Klauskite daktaro”, TV3 “Kulinariniai triukai”, X-FACTOR) ir radijo (ZIP FM, Žinių radijas) laidose, taip pat grožio, mados ir sveikos gyvensenos renginiuose. Su Alma Littera parašiau knygą “Tavo geriausia draugė”, baigiau ICON academy makiažo kursus, nusifilmavau lietuviškame filme „Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“

Dirbau su garsiausiais Lietuvos žurnalais (ŽmonėsStiliusLAIMAAŠ IkonaMOTERISPanelė) ir populiariausiais naujienų portalais (DELFI.lt15minlrytas.ltAlfa.ltTV3.lt). Taip pat garsiausiais Lietuvos dizaineriais (Agnė KuzmickaitėJuozas StatkeviciusAurelija BeliakaiteMás 924Liutauras SalaseviciusAirida Skrickienė ir daugelis kitų) bei fotografais (Gediminas ZilinskasTomas KauneckasLukas GriciusReda MickeviciuteMonika DovidaitėAndrius BurbaSarunas DaunorasPaulius StefanovičiusNaglis BierancasDainius ŠčiukaRobert MishkaTomas Adomavičius).
Dirbau su tokiais prekių ženklais kaip H&MadidasMAX&Co.ETAMLaboratoires FilorgaLancômeHuawei MobileBIODERMABraunRASA,NA-KD.comCLUSEUrban Decay CosmeticsL’Oréal ParisMichael KorsMarc JacobsInstitut Esthederm Paris LietuvaAKROPOLIS | VilniusGO9 ir kiti.

Tačiau atėjo laikas plėstis. Knygos “Tavo geriausia draugė” pasirodymas ir populiarumas leido pastebėti potencialą, daugėjančių darbo užsakymų ir projektų skaičių. Taip atsirado tinklaraštis ir prekės ženklas Geriausia draugė, kuris yra dar stipresnis nei simonaburbaite.com. Dabar prie tinklaraščio dirba profesionalų komanda: stilistai, fotografai ir žurnalistai. Džiaugiuosi, kad kartu puoselėjame ir kuriame www.geriausiadrauge.lt tinklaraštį skirtą Lietuvos moterims su aktualiausiomis temomis (ir viskas lietuvių kalba!).

Žinok, kad Tu – svarbiausia gyvenimo draugė ir partnerė, tai tavo kūnas ir siela, tik Tu save geriausiai pažįsti, bet kartais reikia šiek tiek įkvėpimo, kad pradėtum save besąlygiškai mylėti. Todėl kviečiu mėgautis magiška gyvenimo kelione kartu su manimi ir www.geriausiadrauge.lt

logo