EKSPERIMENTAS: 2 SKIRTINGI MAKIAŽO ĮVAIZDŽIAI IR TIK 3 AKIŲ ŠEŠĖLIAI

Make up by Virga Steiblytė

Šiandien moterys turi nepaprastų galimybių tobulinti išvaizdą ir eksperimentuoti su dekoratyvine kosmetika. Svarbu žinoti, kaip ja tinkamai pasinaudoti, kad galėtum atskleisti savo privalumus ir paslėpti trūkumus.

Kasdieniam makiažui mums tikrai nereikia 30 skirtingų šepetėlių, 4 atspalvių skystų pudrų ar galybės įvairiausių šešėlių. Užteks išsirinkti kelis tinkamiausius produktus ir šepetėlius. Aš ir pati nemėgstu, kai mano kosmetinė yra perkrauta įvairiom priemonėm, kurių net nepanaudoju.

Be to, esu praktiška moteris – kai tik turiu galimybę dieninį makiažą mėgstu transformuoti į vakarinį. Būtent todėl sugalvojau eksperimentą – tik su trim šešėliais sukurti 2 skirtingus makiažo įvaizdžius – dienai ir vakarui. Šį kartą šią užduotį patikėjau savo mylimai makiažo meistrei Virgai Steiblytei. Ne paslaptis, kad esu MAKE UP FOR EVER kosmetikos gerbėja – jų priemonių mano kosmetinėje rastumėte tikrai ne vieną.

Dabar mano favoritas “ARTIST COLOR” akių šešėliai. Vieną dieną nuėjau į jų parduotuvę ir susikomplektavau man labiausiai patikusių trijų šešėlių spalvas (patogu kasdien turėti rankinėje ar keliaujant). Gerai, gerai, išsirinkti tik tris nebuvo taip lengva, nes spalvų pasirinkimas laaaaabai didelis… Bet pavyko. Jų pigmentacija puiki, išsisklaido labai lengvai, o išlieka ilgai.

Tiesa, prieš naudojant šešėlius, jei žinau, kad laukia ilgesnė diena – nepamirštu vokus padengti “Skin Equalizer” baze (taip esu rami, kad šešėliai “nenubėgs”), kurią galima tepti ir ant lūpų (ilgiau išliks ir lūpų dažai). Taigi – 2 skirtingi makiažo įvaizdžiai ir tik 3 akių šešėliai (D562, M619) iš kurių, tiesa, vienas yra highlighter’is (H106), bet puikiai pasitarnauja ir kaip šešėlis (įrodymas nuotraukose). Eksperimentas tikrai pavyko! Net pati nustebau…

Kai kalbame apie makiažą (ypač dieninį), laikausi tokios nuomonės: makiažo esmė yra ne ta, kad žmonės tau sakytų „Kaip gražiai pasidažei!“ arba „Koks gražus tavo makiažas“. Siekiamybė – sulaukti komplimento „Kaip gražiai atrodai!“, kad pastebėtų tavo natūralų grožį ir visus privalumus (dideles ir išraiškingas akis, antakius, skruostikaulius, dailią nosį ar putlias lūpas).

Bet svarbiausia, kad moteris, kurią regi veidrodyje, būtų tau pati gražiausia ne dėl to, kad veidas paslėptas po keliais kilogramais makiažo, o todėl, kad ji spinduliuoja pasitikėjimu ir švyti energija.

Sukurta su MAKE UP FOR EVER

logo