EINAM KAVOS SU VIRGA KOLPERTE

Rubrikos “Einam kavos” vieta – moterų klubo ir bendradarbystės erdvė WHUB

Labai džiaugiuosi, kad būti šioje mano įkvepiančioje rubrikoje sutiko profesionali makiažo meistrė Virga Kolpertė. Kas mane (ir Virgą) sekate Instagram, tikriausiai pastebėjote, kad dažomės gana dažnai ir esame sukūrusios daugybę nuostabių įvaizdžių – ne tik glam, bet ir teminių (pavyzdžiui, Halloween). Su Virga esame pažįstamos jau gal 7 metus (nuotraukoje žemiau, pamatysite, kaip abi pasikeitėme) – tai meistrė, kuria pasitikiu 100%. Be to, tarp Virgos klienčių yra ir gerai žinomų pramogų pasaulio moterų. Virga moka atskleisti gražiausius moters bruožus ir yra be galo talentinga!

Okey, išduosiu vieną paslaptį (nors galbūt, kas nors jau seniai suprato) – mes su Virga ne šiaip ilgai pažįstamos ir nemažai laiko leidžiame kartu. Mus sieja kur kas stipresnis ryšys. Mes esame brolienės! Virgos vyras yra Mato brolis (visai neseniai atšokomes nuostabias Virgos ir Domo vestuves). Dėl to Virgą myliu dar labiau ir be galo džiaugiuosi už visos jos pasiekimus! Dar viena gera žinia, kad Virga visai neseniai prisijungė prie mano geriausio draugo ir plaukų stilisto Manto Tautvaišo komandos: “Mantas Tautvaišas. BACKSTAGE” Hair Couture & Beauty.

Kiek Virga save prisimena, makiažas jos gyvenime buvo didelė aistra nuo pat vaikystės. Žurnalų viršeliai nelikdavo be jos prisilietimų. Ji mėgdavau patobulinti makiažą, nupiešti papildomą akių pravedimą ar paryškinti lūpas. Vėliau nepastebimai pasiimdavo vyresnių seserų akių šešėlius ir gražindavo drauges prieš mokyklos šokius: “Visai neseniai gavau klausimą koks yra mano hobis, tai supratau, kad mano darbas ir yra mano hobis. Dirbdama vizažistės darbą pilnai išpildau save, sutinku įdomių žmonių ir išgirstu jų istorijas, matau daug šypsenų. Tiesiog tobula!”. Prie prancūziškos L’OR kavos puodelio su Virga kalbėjomės apie gyvenimą, grožį, darbą ir meilę. Kviečiu ir Jus pasiruošti skaniausios kavos ir geriau pažinti Virgą!

1. Kas Tau yra graži moteris?

Tikiu, jog graži moteris yra ta, kuri spindi vidine ramybe, pasitikėjimu. Kuri jaučiasi gerai ir patogiai savo kūne, neslepia savęs po standartais ar stereotipais. Grožis ne visuomet slypi drastiškose priemonėse, makiažas ar rūbai tik paryškina vidinę asmenybę.

2. Atskleisk savo mėgstamiausią grožio ritualą.

Dieną visuomet pradedu stikline vandens (stengiuosi gerti daug vandens ir dienos eigoje). Taip pat niekada neinu miegoti su makiažu. Odos plovimas prausikliu, švaros jausmas – man lyg ritualas.

3. MUST HAVE kosmetikos priemonė kiekvienai moteriai?

Maskuoklis ir antakių pieštukas.

4. Kur ieškai įkvėpimo kurti, dirbti, mylėti, gyventi?

Stengiuosi įkvėpimą atrasti paprastuose kasdieniniuose dalykuose. Tai gali būti išgirsta mėgstama daina, skani kava, sutiktas žmogus ar paprasčiausiai pamatyta šypsena.

5. Kokius įkvepiančius profilius patartum sekti Instagram’e?

Naujausias atradimas – @easthope_fx. Tai vaikinas, kuris neskiria spalvų, o jo didžiausia aistra yra makiažas. Žavi asmenybės, kurios įkvepia gyventi ir nesustoti siekti savo tikslų, net jei tai atrodo neįmanoma.

6. Geriausias matytas filmas? Kodėl?

Kuždesių sala. Viena iš priežasčių – pagrindinis aktorius Leonardo DiCaprio :))) Siužetas taip įtraukia, kad po filmo dar ilgai galvoji ir bandai suprasti, kas įvyko. Žavi puikus scenarijus, šokiruojanti pabaiga ir sukrečianti istorija.

7. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Esant tokiai situacijai visame pasaulyje, norėčiau išskristi į kokią kelionę. Pasitikti saulę prie vandenyno, paskaityti knygą, pasimėgauti saulės spinduliais ar paragauti vietinio maisto. Aišku šios tobulos dienos neįsivaizduoju be savo geriausio draugo ir vyro Domo.

8. Jei turėtum galimybę, su kokiu žmogumi norėtum susitikti/papietauti/išgerti kavos?

Manau tikrai apsidžiaugčiau, jei turėčiau galimybę praleisti pusdienį ar atsigerti kavos su savo mėgstamiausiu vizažistu Patrick Ta (Instagram @patrickta). Norėčiau išgirsti jo sėkmės istoriją ir sulaukti patarimų, juk tobulėti reikia nuolat.

9. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Pasitikėti savimi, nebijoti, klausyti savo širdies, nes ji žino geriausiai.

Virgos Facebook: https://www.facebook.com/virga.steiblyte/
Virgos Instagram: @virgakolperte

Reklama sukurta su L’OR.

logo