EINAM KAVOS SU URTE MIKELEVIČIŪTE

Šiandien einu kavos su restoranų konsultante, nepriklausoma vyno eksperte ir somelje, maisto, kelionių ir restoranų tinklaraštininke, nepriklausoma žurnaliste ir kokybiško gyvenimo mylėtoja Urte Mikelevičiūte. Kaip ji pati sako: “Mano gyvenimas – nesibaigianti degustacija. Vyno, maisto, meilės ir gyvenimo”. Urtei patinka tikri dalykai, nesuvaidintos emocijos ir autentiškos patirtys.

Urte yra viena pirmųjų blog’erių kalbančių vyno ir maisto temomis. Jos tinklaraštyje (kurį rašo nuo 2012 metų) www.dervynas.lt rasite žemiškus patarimus, restoranų apžvalgas, gastronomines tendencijas, rekomendacijas, vyno ir gero gyvenimo edukaciją bei įkvėpimus. Vienas svarbiausių dalykų, apie kurį Urte kalba yra MATCH’as – deriniai. Ar tai būtų vyno ir maisto, ar pavienių produktų, ar kelionių ir aprangos, ar darbinio ir asmeninio gyvenimo balanso.

Urte yra baigusi “Šampano akademiją”, “Namų someljė“, “Someljė mokyklą”, be to daug edukuojasi pavienėse degustacijose. Yra lankiusi ir studijuoja ne tik vyno, bet ir alaus, grapos, tekilos, viskio, kavos, arbatos ir kitų gėrimų subtilybes bei jų darną su maistu. Ji studijavo vadybą ir verslo administravimą bei įgijo personalo valdymo magistrą. Todėl savo gyvenime ir darbe sujungė šitas žinias su praktika taip kurdama kokybišką turinį bei paslaugą, o nuo 2019 metų kuria restoranų konsultacijų projektą „Urte Consulting„ – jo pagrindinė funkcija visam restoranų sektoriui suteikti konsultacijas nuo A iki Z. Labai kviečiu ir Jus geriau pažinti šią nuostabią ir veiklią moterį!

1. Skaniausi Urtės pusryčiai?

Uch. Mėgstamus patiekalus keičiu kas metus, nes noriu atrasti ir paragauti vis daugiau. Avocado toast ir scrambled eggs (kiaušinienė), mocarela su pomidorais arba bananais plius pesto, gera druska, kokybiški juodi pipirai ir aliejus – mano meilės. Patinka humusas, o šviežios austrės irgi džiugina mane savaitgalio rytais.

2. Vynas ar kava?

VYNAS. Tai ne tik mano darbas, hobis, bet ir sritis, kuri domina, įkvepia ir verčia ieškoti #perfectmatch. Kava – įdomi sritis taip pat, neseniai pabaigiau ir baristos kursus, skaitau bei seku naujienas.

3. Atskleisk savo mėgstamiausią grožio ritualą.

VANDUO. Bet aišku, veido priežiūrai skiriu daug laiko. Naudoju serumus: nuo su vitaminu E iki spirulinos, hialiurono, atsakingai renkuosi kremus. Niekada neinu miegoti su makiažu, kad ir po kokio vakarėlio būčiau. Darau veido jogą (tik kelios minutės ryte). Aišku, sportas, pasivaiškčiojimai gryname ore, jūra ir meilė sau.

Photo / Reda Mickevičiūtė

4. Stiliaus ikona?

Mano mama for sure. Turiu labai stilingų draugių taip pat, bet stengiuosi visgi būti pati sau ikona ir kurti savo stilių. Seku moteris už plaukus, nes plaukai man yra be galo svarbi mano kūno dalis. Pvz. dabar savo šukuoseną vadinu: Inspired by Gwen Stefani [1996], Madonna [1993], Marilyn Monroe [2019]. O jeigu kažko iš Instagram, tai: @mayavik ir @lesparisiennesdumonde – ten visko rasi.

5. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Prie jūros savo nuosavoje viloje, su mylimu vyru mylėčiausi beveik visą dieną, po to eičiau paplaukioti ir vakare keptume kažką ant griliaus begerdami raudoną vyną. Šiaip čia nėra sunkiai įgyvendinama, tai one day.

6. Gražiausia moters charakterio savybė (ta, kurią pati pastebi kitose)?

Moteriškumas. Į jį telpa labai daug, bet kiekviena moteris yra savitai žavi ir jį atskleidžia kitokiais amplua.

7. Koks dalykas nutikęs tavo gyvenime manai yra geriausias?

Mano pačios gimimas.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Atsipalaiduoti ir mėgautis gyvenimu. Kiekvienas dalykas – blogas ar geras – įvyksta mūsų gyvenime su tam tikra potekste. Be abejo, turėti tikslus, daryti veiksmus jiems pasiekti, bet pasitikėti ir Visata. Duoti be norėjimo atgauti ir pasiduodi neadekvačiai meilei gyvenimui.

Urtės tinklaraščiai: http://www.dervynas.lt/ ir https://myliusuri.lt

Urtės Instagram: @urte_dervynas

Urtės Facebook: https://www.facebook.com/urte.mikeleviciute

logo