EINAM KAVOS SU UGNE PODERYTE


Šiandien kviečiu kavos jauną, veiklią, nepaprastai žavią, “Flowers & Lovers” prekinio ženklo įkūrėją – Ugnę Poderytę. Galbūt nepatikėsit, bet kaip ir Lauryna Skrebytė, Ugnė irgi buvo mano kursiokė, kai studijavom kūrybinių industrijų studijas VGTU.

Ugnė sako, kad šiandien ji gyvena nuolatiniame kūrybiniame bėgime – nuo idėjų paieškos iki įgyvendinimo ir paleidimo į rinką. 3 metus buvusi socialinių tinklų marketingo freelancer’e ir prisijaukinusi gerai žinomų prekinių ženklų, vieną dieną nusprendė visko atsisakyti tam, kad susikurtų savo verslą ­– gėlių parduotuvę, kurioje produktas reklamuoja pats save, o didžiausias dėmesys skiriamas kokybei, estetikai ir nepriklausomam gyvenimo būdui.

Džiaugiuosi, kad per įtemptą darbo ritmą Ugnė kartu su savo šuniuku Kukiu rado laiko su manimi susitikti. O ir Ugnei sakiau – kaip džiaugiuosi, kad tinklaraštyje turiu tokią rubriką, kuri leidžia visai kitu kampu pamatyti įkvepiančius, darbščius ir talentingus žmones. Tad kviečiu prie mūsų pokalbio prisijungti ir Tave. Pažadu, nuobodu nebus.

1. Instagram ar facebook?

Reklamai – Facebook, iš patirties, kol kas jo auditorija turi didesnę perkamąją galią. Idėjų paieškai – Instagram ir Pinterest. Laisvalaikio praleidimui šiuo metu kovoju su savimi, kad visi trys tinklai būtų išjungti kartu su telefonu.

2. Gražiausia gėlė?

Nenorėčiau įvardinti, bet jeigu labai reikėtų, nr.1 – Atsumonu Kiku rausvos chrizantemos ir Clooney Hanoi rununkulai.

3. Atskleisk savo mėgstamiausią grožio ritualą.

Nesu iš tų, kurios gali valandų valandas taukšti apie kosmetikos priemones, madas ar grožio procedūras. Jeigu tai galima pavadinti ritualu, man tai būtų – miegas. Galiu užmigti bet kokioje gyvenimo situacijoje (kada reikia ir kada nereikia) ir atsikelti išties pagražėjusi. Dėl to, jeigu turiu laisvą pusvalandį, mano ritualas prasideda ne prigulant su drabužiais ant sofos, o miegamajame, nusirengus, patogiai apsikamšant patalais ir išjungiant telefono garsą (net ir tais atvejais, kai žadintuvas turi suskambėti vos po 20 minučių).

4. Stiliaus ikona?

Amal Clooney. Savo aplinkoje ir internete sutinku mažai moterų, kurių eleganciją išduoda ne tik drabužiai, bet ir eisena, rankų gestai, balso tonas, subtilus humoro jausmas. Amal Clooney santūrus grožis ir stilius neatsiejamas ir nuo jos išsilavinimo bei humanitarinės veiklos – man tai be galo žavu.

5. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Prasidėtų ankstyvą vėsų rytą su draugu ir mūsų pūkuotu augintiniu vėjuotame pajūryje. Išeitume paplūdimyje ieškoti jaukios pusryčių vietos, skanautume ką tik iškeptus kruasanus su Latte kava. Iki vidurdienio vaikščiotume nepažįstamo pietų Europos miestelio gatvėmis, važinėtume motoroleriu ir neturėtume jokio plano. Pietums susirinktų visa šeima, kaip visada aptartume aktualijas ir neaktualijas, visi būtų čia ir dabar. Vakarop su draugais sedėtume prie laužo. Dar tobulą dieną norėčiau aplankyti gerą inovacijų parodą Tokijuje, pasivaikščioti po žydinčių levandų laukus ar vynuogynus Provanse ir susituokti tarp milijono lempučių stikliniame šiltnamyje žiemą, per pūgą, Nidoje. Dar ne viskas. Bet tiek jau užtektų, kad būtų tikrai tobula, ilga diena.

6. Geriausias matytas filmas? Kodėl?

Kažkada didelį įspūdį paliko “Spring, Summer, Fall, Winter… and Spring” – subtilus, filosofiškas, prasmingas Korėjiečių filmas. Norėčiau pažiūrėti dar sykį. Taip pat įtraukčiau ir klasikinius “The Pianist” ir “Shindlers list” – filmai, kurie negali palikti abejingų, nes juose pasakojamas nesuvokiamai absurdiškas ir žiaurus pasaulio istorijos etapas.

Photo / “Lamų slėnis” G. Labutytė

7. Kokią žmogaus charakterio savybę labiausiai vertini?

Empatiškumą.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Patarčiau visomis gyvenimo aplinkybėmis priimant sprendimus klausyti savo instinktų, nuojautos ir išlikti ištikimai savo vertybėms.

Ugnes facebook: https://www.facebook.com/ugnepony

Ugnes instagram:

Flowers & Lovers facebook: https://www.facebook.com/flowersandlovers/

Flowers & Lovers instagram: @flowers.and.lovers
logo