EINAM KAVOS SU SIMONA ŠIKŠNIUVIENE

Jau pasiilgau eiti kavos su įkvepiančiais žmonėmis, o tada Jus su jais supažindinti. Todėl šiandien kavą geriam su Simona Šikšniuvienė. Pasakysiu paslaptį – aš jau kurį laiką Simoną sekiau instagram’e. Ne šiaip sau. Ji yra turbo moteris, kuri motyvuoja mylėti save ir sportą. Simona neįsivaizduoja gyvenimo be judėjimo ir savo darbo, kurį labai myli – ji yra makiažo meistrė (dirba „Babor“ grožio salone).

Kaip pati Simona sako: “Sakyčiau esu klasikinė moteris, kartais su neklasikiniu požiūriu”. Be to, ji mėgsta spalvas, muziką (baigė Vilniaus Muzikos Konservatoriją – yra kvalifikuota muzikos mokytoja) ir yra lankiusi piešimo pamokas (tai tikrai praverčia dirbant vizažiste). Simona taip pat yra ir kvalifikuota HD Brows stilistė, todėl laisvu laiku rūpinasi draugių ir klienčių tobulais antakiai! Noriu, kad ir Jūs geriau pažintumėte šią nuostabią moterį, kuri  stengiasi kasdien mėgautis ją supančia aplinka, mažiau verkšlenti ir fokusuoti dėmesį į tai, kas patinka ir teikia malonumą.

1. Ką Tau reiškia sportas? 

Man sportas kintanti reikšmė. Kažkada man tai buvo tik apie gražų kūną, vėliau apie kūną ir gerą savijautą, na o dabar sportas man disciplina, pastovumas, tonusas, optimizmas, judėjimas, saviraiška, įkvėpimas, blogų emocijų vaistas.

2. Ką darai, kai neturi motyvacijos sportuoti?

Neinu sportuot. Leidžiu sau pailsėti. Ilsinu ne tik kūną bet ir mintis. Kartais per daug motyvacijos aplink, tampa demotyvacija. Ramiai pabūnu kelias diena ir po to vėl natūraliai grįžta noras.

3. Atskleisk savo mėgstamiausią grožio ritualą.

Dirbu su kosmetika, ritualų pas mane labai daug. Pasakysiu taip: ritualą pradedu ryte darydama sau makiažą, vakarop pratęsiu jį sporto salėje, na o užbaigiu jį naktine grožio kauke.

4. Kokius įkvepiančius žmones patartum sekti Instagram’e?

Mano top: @massy.arias, @hannaoeberg, @trenerejusta

5. Ar turi stiliaus ikoną?

Mano draugės. Tame tarpe ir Tu.

6. Skaniausi Simonos pusryčiai?

Kiaušiniai, man nesvarbu ar kepti, ar virti, ar kokiu kitu pavidalu, aš dievinu juos!!!!

7. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Mano kiekviena diena tobula, nes einu daryti tai, kas man patinka, džiaugiuos, kad galiu būti reikalinga kažkam. Sportas vieta, kur einu dažniausiai su džiaugsmu, na o vakaras su vyru. Visada palieku vietos improvizacijai: draugai, filmas, miestas, gamta.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Išlik savimi ir tave sups visi nuostabūs žmonės.

Simonos Instagram: @fitbysimona_siksniuviene 

logo