EINAM KAVOS SU REDA MICKEVIČIŪTE

Rubrikos “Einam kavos” vieta – moterų klubo ir bendradarbystės erdvė WHUB

Praeitą savaitę pakviečiau kavos be galo stilingą, talentingą ir gražią moterį – fotografę ir stilistę Redą Mickevičiūtę. Galbūt ją jau atpažįstate iš žurnalų, kuriuose ji ne tik fotografuoja, bet dažnai ir pati tampa heroje ar Lietuvos stilingiausiųjų sąrašo. Su Reda esame pažįstamos ne vienus metus, kartu dirbome prie įvairių projektų. Reda man yra IT GIRL – žavi ne tik savo profesionalumu, estetikos suvokimu, bet ir išskirtiniu stiliumi. Šiandien kviečiu Jus pasidaryti skaniausios kavos puodelį ir geriau pažinti Redą.

P.S.: Labai džiaugiuosi, kad pradėjau bendradarbiavimą su prancūziška L’OR kava! Smagu, kad L’OR pastebėjo mano kuriamą turinį ir nuo šiol remia tinklaraščio rubriką “Einam kavos”.

Photo / Monika Penkutė

1. Jei nebūtum fotografė, kokią profesiją pasirinktum?

Kai keliauju, patampu kelionių blogu Instagrame. Kelionės ir fotografija mano mylimiausios veiklos. Nemanau, kad kada nors nustosiu fotografuoti, ši veikla jau visam gyvenimui. Ji gali nebent transformuotis, tapti daugiau kaip savęs išraiška, o ne kaip pagrindinis pragyvenimo šaltinis. Kartais, norėdama pailsėti nuo fotografijos padirbu stiliste, ši profesija man taip pat labai patinka, ja užsiimu lygiai tiek pat laiko, kiek ir fotografija- 12 metų.

2. Iš kur semiesi įkvėpimo savo asmeniniam stiliui?

Manau viskas, ką mes išgyvename, patiriame ar kas mus supa daro įtaką tam, kaip mes atrodome. Gyvename laikais, kai gauname labai dideli informacijos kieki, tad svarbu atsirinkti, kas tau yra artima ir svarbu. Nukeliauju ir į Paryžiaus, ir į Londono mados savaites, ten mane labai įkvepia ne tik dizainerių darbai, bet ir įspūdingai atrodantys svečiai.

3. Mėgstamiausias drabužių brandas?

Patinka labai daug brand’ų ir dizainerių, sunku būtų išskirti vieną mėgstamiausią. Tiek daug visko gražaus sukurta! Dalinuosi favoritais: NINA RICCISchiaparelliPaco RabannerokhJACQUEMUSIris van HerpenRalph & RussoAlexandre VauthierDAWEI StudioVICTORIA/TOMASIsabel MarantKOCHÉPETAR PETROVSIMONE ROCHACharlotte Knowles LondonShrimpsR E J I N A P Y ORichard QuinnDavid Koma. Na ir žinoma, žaviuosi tokiais mados prekių ženklais kaip Prada, Marni, Celine, Dior, Saint Lauren, Gucci.

4. Kokias fashionistas patartum sekti instagram’e?

Seku nemažai mados fashionist’ų, bet labiausia inspiruoja gatvės mados fotografų Instagram. Per jų nuotraukas atradau daug fashionist’ų, kurias seku. Tad mano rekomendacijos gatvės madų fotografų:

@thestylestalkercom

@danrobertsstudio

@nicolemgomes

@menginchina1989

@thestreetland

@mrstreetpeeper

@suzannemiddlemass

@romilux

@modehunter

@leongsushan

@garconjon 

@streetstylespy

@jiminphoto

@thestreetpie

@shootingthestyle

5. Kas Tau yra graži moteris?

Man graži moteris yra su gražiomis ir pozityviomis mintimis. Nes tikiu, kad visa, ką mes jaučiame ar mąstome išsitransliuoja per mūsų išvaizdą ir veiksmus.

6. Žmogaus charakterio/būdo savybė, kurią labiausiai vertini?

Yra toks geras angliškas žodis kindness. Turbūt lietuviškas vertimas būtų gerumas. Dar labai vertinu atvirumą ir pozityvumą.

7. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Tobula diena būtų saulėta vasaros diena kokiam nors Itlijos pajūrio miestelyje su gražiu senamiesčiu. Žinoma, į kelionę leisčiausi kartu su gyvenimo meile ir geriausiu draugu Aisčiu.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Life is too short to worry about anything. You had better enjoy it because the next day promises nothing. So love the people who treat you right. There comes a time in your life when you have to let go of all the pointless drama and the people who create it and surround yourself with people who make you laugh so hard that you forget the bad and focus solely on the good. Be true to yourself! Honest with yourself about what you think, feel, want, and need! Freely share your thoughts and feelings. After all, life is too short to be anything but happy.

 Redos Facebook: facebook.com/reda.mickeviciute.79

Redos Instagram: @redamphotography

Redos puslapis: redamickeviciute.myportfolio.com

Reklama sukurta su L’OR.logo