EINAM KAVOS SU POVILU STANIULIONIU

Tikriausiai moterims Povilo Staniulionio pristatyti tikrai nereikia. Bet galbūt mano rubriką “Einam kavos” skaito ir vyrai, tai žinokit, kad Povilas yra vienas geriausių ir geidžiamiausių makiažo meistrų Lietuvoje.

Su Povilu (kaip ir su Mantu), susipažinom dar 2013 metais, kai dalyvavau “Mis Lietuva” konkurse. Atsimenu, buvo organizuojama viena iš fotosesijų žurnalui. Kai atvykom į studiją – mūsų laukė keli makiažo meistrai. Vienas iš jų buvo Povilas. Tada aš nežinojau, nei kas jis toks yra, nei kokius stebuklus savo teptukais daro. Bet kai pamatėm, kaip jis padažė pirmą merginą – visos išsirikiavom už jo laukdamos, kada mūsų eilė, tačiau vis tik pasiskirstyti kažkaip turėjom. Tuo metu mūsų buvo 15 – visos pas Povilą dažytis, kad ir kaip norėjom, niekaip negalėjom. Vis tik laimė tada man nusišypsojo ir aš patekau į Povilo rankas.

Nuo tada kartu esame dalyvavę ne viename projekte. Pats Povilas sako, kad be makiažo domisi ir odos priežiūra, sveika gyvensena, medicina, psichologija, nemažai laiko praleidžia keliaudamas. Šiandien kviečiu Povilą kavos. Prisijunk ir sužinok, kokią profesiją pasirinktų, jei nebūtų makiažo meistras, kaip atrodytų Povilo tobula diena ir kas jam yra moters idealas.

Photo / Reda Mickevičiūtė

1. Instagram ar facebook?

Instagram’as man patinka labiau.

2. Jei nebūtum makiažo meistras, kokią profesiją pasirinktum?

Būčiau gydytojas.

3. 2018 rudens makiažo tendencija, apie kurią turėtų žinoti kiekviena moteris?

Minimalistinis makiažas su “vintage” prieskoniu.

4. Maisto produktas, be kurio negalėtum gyventi?

Negalėčiau išgyventi be daržovių ir salotų. Ir nesvarbus, koks patiekalas tai būtų.

5. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Pirmiausia – gerai išsimiegočiau (minimum iki 10 val.), man tai labai svarbu. Jei nepamiegu ilgai – visa diena būna nedarbinga. Pusė dienos norėčiau praleisti SPA procedūrose, o likusią dienos dalį skirčiau pasyviam poilsiui prie jūros (kažkur, kur šilta). Vakare pažiūrėčiau kokį nors įdomų filmą ir stengčiausi nueiti anksti miegoti.

6. Koks dalykas nutikęs tavo gyvenime manai yra geriausias?

Tai, kad pasirinkau būti makiažo meistru.

7. Moters idealas?

Jessica Alba.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiam draugui?

Žiūrėk į viską paprasčiau ir mėgaukis gyvenimu!

Povilo facebook: https://www.facebook.com/povilas03

Povilo instagram: @pashkis_official

logo