EINAM KAVOS SU ONA BŪKPLONA

Išgerti kavos su Ona Būkplona, arba tiksliau su tinklaraščio autore ir modeliu Justina Česnaite-Jarute norėjau labai seniai! Sakau atvirai – buvau jos gerbėja nuo pat pradžių. Dar tada, kai ji publikavo pirmąjį įrašą Ona Būkplona facebook’e.

Šita moteris ypatinga – ji įkvepiantis pavyzdys kitiems, kaip rasti “taiką” su kūnu, maistu ir mintimis. Bet Justina man labiausiai patinka dėl to, kad ji nesivaiko tobulumo, nesidangsto blizgučiais ir atvira širdim sako tai, ką galvoja. Kai pirmą kartą ją sutikau – atrodė, kad kalbu su seniai matyta drauge.

Šiandien kviečiu kavos ne tik Justiną, bet ir Tave. Griebk puodelį kavos ar arbatos ir skirk šitam pasimatymui bent kelias minutes. Garantuoju, pajausi tą patį, ką aš.

 Photo / Vaidas Jokubauskas

1. Instagram ar facebook?

Žiopsojimas – instagram. Skaitymas – facebook.

2. 3 dalykai tavyje, kurie Tau patinka labiausiai? 

A velns žina (kaip Naujojoj Akmenėj pasakytų). Na, pavyzdžiui, mano draugai žino, kad duotas žodis man yra gipsas. Pati niekada nepažadėsiu, jei nesu tikra ar sugebėsiu išpildyti lūkesčius, to paties tikiuosi ir iš kitų. Kažkodėl traukiu žmones. Neteisiu.

3. Atskleisk savo mėgstamiausią grožio ritualą.

Su šituo reikalu yra kiek sunkiau. Čia kaip prastas mokinukas – pažadu sau, kad kitais metais labiau susiimsiu šiuo klausimu, bet vis susimaunu. Juokauju, kad ant trisdešimtmečio įvyko didelis virsmas mano grožio suopratyje – sužinojau kam yra reikalingas veido tonikas. Mėgstu masažus, ypatingai galvos bei kojų. Patinka žaisti su makiažu. Neretai drauges puošiu ypatingoms progoms, eksperimentuoju ant savo veido.

4. Kas Tau yra sveika mityba?

Kai po valgymo nesijauti šūdinai. Kai sąžinė rami. Dažniausiai ji nekirbina kai yra valgomas neperdirbtas, gyvas maistas.

5. Patiekalas/maisto produktas, be kurio negalėtum gyventi?

Grikiai. Galėčiau kvėpintis virtų grikių aromatu.

6. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Paplūdimys. Saulė. Justas. Adelė. Banglentės. Stevie Wonder muzika fone. Arbūzo skonis.

7. Geriausias matytas filmas? Kodėl?

Sunku išskirti vieną. Dievinu dokumentikas, dramas, psichologinius trilerius. Jautresnėms dienom ištikus norisi jausmingų vaizdų. Ką tik visai įdomiai susižiūrėjo “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri”. Šiuo metu traukia išgyvenimo istorijos. Smalsu suprasti kur yra žmogaus ribos. Kokios yra proto ir fizinio kūno galimybės ekstremalių sąlygų kontekste. Iš šio žanro siūlau “127 Hours”, “Jungle”, “The Mountain Between Us”, aišku, klasika “Into The Wild”. Youtube esu daug valandų praleidusi prie serijinių žudikų, žiauriausių pasaulio kalėjimų dokumentikų. Apie kopimą į Everestą, tikriausiai, jau viską irgi mačiau.

Photo / Lukas Gricius

8. Jei turėtum galimybę, su kokiu žmogumi norėtum susitikti/papietauti/išgerti kavos?

Su vaikystės drauge Ernesta. Deja, tai nebeįmanoma.

9. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Bandau sugalvoti kažkokią išmintingą stebuklingą frazę, bet visos skamba nykiai ir išsikvėpusiai. Su geriausia drauge gera užtenka ir apsikabinti. Tai, mano galva, yra kiek daugiau nei patarimas.

Ona Būkplona instagram: @onabukplona

Ona Būkplona facebook: https://www.facebook.com/onabukplona/

logo