EINAM KAVOS SU NAGLIU BIERANCU

Moters dienos proga kviečiu kavos žavų vyrą (Matai, nepyk)! Šį kartą labai norėjau susitikti su Nagliu Bierancu ir paklausinėti įdomių dalykų. Esame pažįstami gana seniai, kartu turėjom nemažai projektų. Jis moka kurti tokią puikią darbinę atmosferą ir dar prajuokinti, kad kartais pagalvoju – pasaka ne kolega.

Naglis ne tik fotografas, bet ir šokėjas. Dievina keliones, maistą, kūrybos procesus, vienatvę, draugus. Ir dar… Instagram programėlę. Dabar jau drąsiai galiu jį vadinti instagram žvaigždė (nors nuo pat pradžių žinojau, kad toks bus). Kas dar nematėt Naglio insta stories, labai rekomenduoju pažiūrėti.

Be to, Naglis sako, kad labai nori būti menininku, dėl to kartais tapo paveikslus, bet širdyje yra visiškas popsas. Turi svajonę išbandyt daugybę skirtingų specialybių/veiklų. O man smalsu sužinoti ir daugiau faktų apie jį, todėl pakviečiau skaniam kavos puodeliui.

1. Koks dalykas nutikęs tavo gyvenime manai yra geriausias?

Vienas geriausių dalykų, jog palikau kaimą ir atvažiavau į Vilnių. Ne dėl to, jog kaimas blogai, bet dėl to, kad labai įsimylėjau Vilnių. Čia gimiau antrą kartą. Įdomu ką veikčiau jei nebūtų jo?

2. Kur Tau skaniausi pusryčiai Vilniuje?

Man skaniausius pusryčius lemia kompanija. Tai gali būt ir kebabas, ir namuose virtas kiaušinis ar skaniausias benediktas restorane. Svarbu su kuo daliniesi ryto malonumais.

3. Kaip atrodytų tobula Tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Aš išgyvenu daugybę tobulų dienų. Kartais visą dieną intensyviai dirbdamas, tik vakare suvokiu, kokia buvo puiki diena. Kartais tobula diena būna, kai nieko neveikiu ir tiesiog trinu namų sienas, gulinėju kada panorėjęs, apsistatęs savo čiužinį maistu ir žiūriu savo mėgstamus serialus. Oj, atostogų laikas taip pat nuostabus! Daugybė tobulų dienų, tik mokėk džiaugtis.

4. Trys dalykai, kuriuos pasiimtum su savimi į negyvenamą salą?

Pasiimčiau savo katę Alfą, peilį pašiūrei pasistatyt ir čiužinį, kad su Alfa miegotume patogiai.

5. Geriausias matytas filmas? Kodėl?

Aš labai mėgstu filmus, turiu daug mėgiamų, bet pirmas atėjęs į galvą tai Interstellar. Aš turbūt visada noriu jį žiūrėt. Visos tos kitų planetų,gyvybių paieškos mane labai traukia. Skirtinga laiko savoka, gravitacija.. Man labai patinka tokie visokie ateities dalykai, mokslinė fantastika, ateiviai ir avatarai.

6. Patiekalas/maisto produktas, be kurio negalėtum gyventi?

O vargeli, na nemirčiau, be itališko maisto, nors labai jį mėgstu. Nemirčiau ir be savo mylimų sasyskų, varškės patiekalų ar paprasčiausio omleto. Bet be vandens, tikrai negalėčiau.

7. Patarimas, kurį duotum savo geriausiam draugui?

Daryk ką nori, bet svarbu žinok, ką nori daryt.

8. Moters idealas?

Linksma moteris su puikiu humoro jausmu, drąsi ir skaniai gaminanti valgyt – idealu! Jei maisto nepagamins, nieko tokio, svarbu linksmų plaučių.

 

Naglio instagram @naglimantas

Naglio facebook 

logo