EINAM KAVOS SU MARIA JULIE RANDERS

Photos by Šarūnas Daunoras

Ji – Maria Julie Randers, verslininkės Daina Bosas dukra. Išskirtinio grožio, veikli ir žavi mergina. Sako, kad šokiai viena iš jos aistrų ir tai paskatino ją įsidarbinti vaikų šokių trenere “JC Sport Dance”.

Maria ne tik moko vaikus šokti, bet ir pati mokosi salsą, stengiasi daug dėmesio skirti sportui. Tad penktadienio rytą geriausia draugė kviečia Maria puodeliui kavos, nes nori geriau ją pažinti. Susipažink ir Tu!

1. Koks tavo mylimiausias aksesuaras, be kurio niekada neišeini iš namų?

Turbūt visi, kas mane pažįsta žino, kad visada esu apsikarsčiusi aksesuarais ant kaklo. Bet turbūt be vieno neišeinu niekada – mamos padovanoto pakabučio.

2. Makiažo priemonė be kurios neįsivaizduoji savo kosmetinės?

Manau, kad veido kremas odai drėkinti. Niekada nededu makiažo pirmiau nesudrėkinusi odos, nes tada man atrodo viskas negerai. O pasitepus kremu oda labiau spindi, makiažas gražiau pasiskirsto ir atrodo žymiai natūraliau.

3. Žiemos must have tavo spintoje?

Stilingas paltas. Mano akį gatvėje visada patraukia mergina ar vaikinas einantys su paltu, nes mano nuomone, tai labai gražu. Pati irgi šiuo metu esu vieną išsirinkusi, tad MAMA…

4. Kas yra tavo “girl crush”?

Negaliu išskirti vienos, tai parašysiu abi. Andriana Lima ir Bella Hadid. Žaviuosi Adrianos grožiu ir charizma nuo mažų dienų. O Bella man labai “cool”. Jos stilius, nuotraukos ir lifestyle, kurį ji pateikia socialiniuose tinkluose man labai patinka

5. Įsimintiniausias matytas filmas?

Dideli įspūdį paliko “Romeo & Juliet”. Kūrinys, kuris visada išliks klasika. Kiekvieną kartą žiūrėdama pagalvoju, kad norėčiau, jog mane kas nors kažkada taip mylėtų, kaip Romeo Julietą, bet manau, kad šiais laikais tokia meilė yra neįmanoma.

6. Išduok savo mėgstamiausio patiekalo receptą.

Išsiduosiu pati dabar – nelabai moku gaminti.

7. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Visada labai gerai jaučiuosi, kai savo laiką praleidžiu produktyviai, nes tada negriaužiu savęs, kad kažko nepadariau. Bet tobula diena man būtų, kažkur su draugais užsienyje, kvapą gniaužiančioje vietoje, kur visi trumpam pabėgtumėm nuo rutinos, visiškai atsipalaiduotumėm ir gerai praleistumėm laiką.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Niekada nepasiduok ir siek savų tikslų nepaisant nieko ir būk savimi!

9. Jei vyktum į negyvenamą salą ir su savimi galėtum pasiimti tik 3 dalykus, kas tai būtų?

Pirmiausią pasiimčiau draugą/ę, peilį ir palapinę. O toliau gal kaip nors išgyvenčiau.

logo