EINAM KAVOS SU MANTU TAUTVAIŠU

Photo / Octavio Valencia (@taviothephotographer) / New York

Kai geriausia draugė turi geriausią draugą – jis turėtų būti toks kaip Mantas Tautvaišas. O jei rimtai, kas mane seka – tikrai žino ir atpažįsta Mantą. Jis ne tik visada rūpinasi mano tobulais plaukų įvaizdžiais, bet yra mano BFF. Kažkas sakė, kad atrodom kaip brolis su sese (negaliu nesutikti).

Draugystė su Mantu prasidėjo dar 2013 metais, kai dalyvavau “Mis Lietuva” konkurse. Paradoksalu, bet kaip tik tada jis pirmą kartą fotosesijoje man šukavo plaukus ir… turiu prisipažinti – man šukuosena visai nepatiko. To nepasitenkinimo aš, aišku, neišreiškiau žodžiais, bet jis suprato vien iš mano žvilgsnio – pasisodino į kėdę ir peršukavo. Vėliau šypsojausi iki ausų ir laiminga maiviausi prieš objektyvą.

Man atrodo, jau tada buvo aišku, kad ties “Mis Lietuva” konkursu mūsų pažintis nepasibaigs. Šiandien jis yra tas žmogus, kuriam, jei reikia, skambinu vidury nakties. Kiekvienam linkiu tokio draugo. Nuoširdžiai. Šiandien kviečiu Tave susipažinti su Mantu – sužinoti, kuo užsiimtų, jei nebūtų plaukų stilistas, kaip atrodytų jo tobulos atostogos ir kas jam yra moters idealas. Pasiimk kavos, bus įdomu!


1. Įsivaizduok, jei būtum ne plaukų stilistas, kokią profesiją pasirinktum?

Nuo vaikystės svajojau tapti aktoriumi, tačiau dabar, jei turėčiau galimybę rinktis – tai būtų su kelionėmis susijusi profesija. Pavyzdžiui, kelionių ekspertas, tyrinėtojas. Labai norėčiau aplankyti nepažintus kraštus ir juos aprašinėti.

2. Būtinas savaitgalio ritualas?

Svarbiausias mano savaitgalio ritualas yra ilgas miegas. Sekmadienis – man šventa diena. O po saldaus miego reikia ir gryno oro, tad jei tik turiu galimybę, stengiuosi išvykti iš miesto, pasivaikščioti parke ar pabūti prie ežero.

3. Maisto produktas, be kurio negalėtum gyventi?

Manau nieko nenustebinsiu sakydamas, kad dievinu mėsą. Jei reikėtų rinktis saldainis ar kepsnys – be abejo kepsnys! Be mėsos manau sunkiai ištverčiau, nors maistui nesu labai išrankus. Ypatingai mėgstu ant žarijų keptą žvėrieną. Net dabar atsakinėjant į šį klausimą man kaupiasi seilės.

4. Kaip atrodytų tavo tobulos atostogos?

Tai būtų tokia kelionė, kur nieko nesitiki – kelionė aplink pasaulį, aplankant skirtingus resortus, kuriuose būtų galima pasitikti saulėlydžius su šampanu. Ir taip kas kelias dienas – vis kitoje šalyje. Tobula!

5. Gražiausias miestas, kuriame esi buvęs?

Kol kas mane labiausiai sužavėjo Barselona. Tokia ryški architektūra, daug spalvų, gražūs žmonės, jauki aplinka, skanus maistas, paplūdimys mieste ir oras dažniausiai puikus. Viskas viename! Noriu jį aplankyti vis dažniau ir dažniau. Tai tas miestas, kuriame galėčiau gyventi!

6. Mėgstamiausias drabužių brandas?

Neturiu tokio vieno išskirtinio, bet domiuosi Saint Laurent, Balmain, Gucci kūryba. Jų stilistika man artima ir lengvai pritaikoma. Keletą jų drabužių ir aksesuarų turiu pats. Juos lengvai derinu su kitais drabužių prekių ženklais. O jei kalbant, kokių drabužių spintoje daugiausia – tai be abejo ZARA. Manau tai ir pigi, ir greita mada. Drabužiai – daiktai, kurie greit atsibosta ir nėra nepakeičiami, tad negaila su jais atsisveikinti ar atiduoti kitiems.

7. Moters idealas?

Ideali moteris ta, kuri sugeba prikaustyti dėmesį! Man seksualiausia, kai ji dėvi aukštakulnius. Nežinau kodėl, tačiau visada pastebiu jų avalynę. Kalbant apie charakterio savybes – tai turėtų būti užtikrinta savimi, pasitikinti ir moteriška. Tamsūs plaukai ir tamsaus gymio – aš nokautuotas.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiam draugui?

Visada sakau – gyvenk, mėgaukis čia ir dabar! Jei nenori kažko daryti – nedaryk! Gyvenime reikia džiaugsmo, bet tik mes patys galime jį sukurti.

 

Manto instagram: @man.tau

Manto darbų instagram: @hairbymantas

Manto facebook: https://www.facebook.com/mantas.tautvaisas

Manto darbų facebook: https://www.facebook.com/MantasHairstylist/

logo