EINAM KAVOS SU MANO SUŽADĖTINIU

“Einam kavos” rubriką savo tinklaraštyje sukūriau dar 2017 metais. Čia kalbinu įvairias įkvepiančias asmenybes, kurios dalinasi savo požiūriu į gyvenimą. Bet šiandien ir tokiomis aplinkybėmis, kuriose yra visas pasaulis, šitai rubrikai, turbūt, nesugalvočiau geresnio herojaus, nei mano gyvenimo meilė ir sužadėtinis! Pakviečiau Matą į pasimatymą namuose su prancūziška L’OR kava (nors ir mėgaujames ja kiekvieną rytą haha). Labai rekomenduoju taip pradžiuginti savo mylimą žmogų, skirti laiko TIK vienas kitam. Neseniai su mano drauge Monika kalbėjom apie santykius ir tikrą meilę. Ji pasidalino citata iš vienos knygos, kuri labai surezonavo, todėl naudodamasi proga, noriu pasidalinti ja ir su Jumis. Klausimas knygoje buvo toks:

– Kokia jūsų tobulos santuokos paslaptis? 

Senolis pasilenkė ir labai rimtai į mane pažvelgė. 

– Mūsų santuoka nebuvo tobula. Jokia santuoka nėra tobula. Buvo laikai, kai ji beveik nuleido rankas. Ir dar daugiau kartų aš buvau netekęs vilties. Mūsų santuokos ilgaamžiškumo paslaptis yra niekada nepasiduoti abiems vienu metu. 

Mano versija skambėtų taip: kiekvieną rytą įsimylėti vienas kitą iš naujo. Bent jau man meilė yra pasirinkimas būti, veikti, kurti, džiaugtis, liūdėti, palaikyti, pasiaukoti, priimti, puoselėti, gyventi su TUO žmogumi. Tarsi pasaulyje neegzistuotų joks kitas. Neįsivaizduočiau geresnio partnerio šalia savęs, nei Matas. Mums dar viskas prieš akis, bet esu įsitikinusi, kad dalykai, kurie gyvenime vyksta iš meilės, o ne iš baimės bet kuriuo atveju veda į laimę, ramybę ir pilnatvę. Nors kartu esam beveik 11 metų (kai rašau šitą skaičių, net pati pagalvoju OHO!), bet Matas yra vienas įdomiausių (ir, aišku, mylimiausių) žmonių, kuriuos man yra tekę sutikti per savo gyvenimą. Žinokit – man buvo labai smalsu sužinoti jo atsakymus į kai kuriuos klausimus. Nemeluosiu, skaitant juos teko nubraukiau vieną kitą džiaugsmo ašarą. Kaip man pasisekė, kad Tave sutikau.

1. Kas Tau labiausiai patinka mūsų santykiuose?

Aš labai vertinu tai, kad vienas kitu pasitikim, suprantam vienas kito poreikius ir stengiamės juos išpildyti. Žinoma, negaliu nepaminėti kertinių santykių aspektų – meilės, atsidavimo, bet po šių dalykų yra labai svarbu ir padirbėti. Mano galva, supratimas, ko reikia tavo gyvenimo žmogui, rūpinimasis juo ir lūkesčių išpildymas yra pagrindiniai dalykai padedantys puoselėti santykius. Mylėti nėra didelis darbas. Darbas yra ta meile rūpintis ir ją išlaikyti.

2. O kas labiausiai erzina?

Čia svarbiausia susitaikyti su tuo, kad žmonės arba nesikeičia, arba keičiasi labai sunkiai, arba tiesiog susitariat, kaip gyventi, kad vienas kito nenervintum. Man kažkaip paprasta, nes priimiau tiesą tokią, kokia ji yra – moterys mąsto kitaip, nei vyrai ir arba you go along, arba turi didelę bėdą… Žinoma, juokauju. Manau, kad žodžiui erzina nesurasiu dalyko mūsų santykiuose, nes mes dažnai esant problemai, arba dar prieš jai atsirandant, pasikalbam ir tie dalykai sprendžiasi, tad tikriausiai neprieiname iki žodžio erzina.

3. Kaip atrodytų tobula tavo diena? 

Sunku sugalvoti kažką naujo, nei pastaruosius du mėnesius tau sakau kiekvieną dieną… Diena kurioje nors Indonezijos saloje, veikiant viską, kas paprastai veikiama tuose kraštuose – paplūdimys, bangos, saulė, nerealūs peizažai, saulėlydžiai. Manau tikrai nemažai žmonių man šiuo metu pritartų. Ten galima būtų išpildyti viską, ko dabar trūksta pusei pasaulio – poilsis, grynas oras, lengvos atostogų mintys, romantika, laisvė ir rutinos nebūvimas.

4. Jei turėtum galimybę, su kokiu žmogumi norėtum susitikti/papietauti/išgerti kavos?

Įkvėpimo pasistemti prie puodelio kavos norėčiau iš “Microsoft” įkūrėjo Bill Gates. Šio žmogaus sukurta imperija tiesiog stebina – dar galėčiau pasiginčyti ar “Coca-Cola” ar “Windows” yra labiausiai žinomas prekės ženklas pasaulyje. Nuo absoliučios pinigų darymo mašinos kuriant geriausius produktus iki rekordinių neatlygintinų iniciatyvų gerinant žmonių gyvenimus visame pasaulyje. Būtų labai įdomu sužinoti, kaip viską pavyksta suderinti.

5. Koks dalykas nutikęs tavo gyvenime manai yra geriausias?

Manau, kad grįšiu prie mūsų santykių temos. Kartu augome, dirbome, gyvenome ir pasiekėme tai, ko norėjome. Žinoma, sky is the limit, tačiau, mano galva, be šių santykių, be Tavęs, nesidžiaugčiau tuo, ką turiu ir kur esu. Kartu užaugome visose sferose – santykių, profesiniame gyvenime, socialiniame gyvenime ir kt. Negaliu pamiršti pirmo mūsų susitikimo, todėl – jis mano gyvenime yra geriausias dalykas. Banalu, bet ačiū, kad atsiradai mano gyvenime.

6. Kaip įsivaizduoji savo senatvę?

Senatvėje svarbiausia nejausti nepritekliaus. Todėl turime kokius gerus 40 metų per savo gyvenimą tai įgyvendinti. Siekiant to, svarbu nepamiršti ir žmonių, kurie tave supa. Tie keli pagrindiniai dalykai veda ir į mano, tikiuosi, būsimą senatvę – su savo šeima, gyvenimo draugais ir geriant šampaną, na arba viskis irgi tiks.

7. Žmogaus charakterio/būdo savybė, kurią labiausiai vertini?

Sąžiningumas ir viskas, kas gula po juo. Tai labai svarbi būdo savybė, kuri padaro gyvenimą paprastesnį ne tik žmonėms su kuriais esi sąžiningas, bet ir tau pačiam.

8. Svajonių šalis, kurią norėtum aplankyti?

Bandysime kažkada nukeliauti į Antarktį. Tai yra visiškai kitas pasaulis, kurio negali pasiekti tiesiog įsėdęs į lėktuvą ir įsimetęs 24 kilogramus bagažo. Negalime Antarktidos žemyno vadinti šalimi, tačiau būtų nuostabu pagyventi tokiame atšiauriame klimate, kuriame 14 milijonų kvadratinių kilometrų plote gyvena tik nuo 1-5 tūkstančių gyventojų.

Reklama sukurta su L’OR.

logo