EINAM KAVOS SU LAURA VAGONE

Šiandien į pasimatymą kviečiu vieną garsiausių vestuvių planuotojų Lietuvoje – Laurą Vagonę. Iškart užbėgsiu įvykiams už akių, ir pasakysiu, kad ne, vestuvių su Matu kol kas dar neplanuojame (bet beveik neabejoju, kad Laura ir bus tas žmogus, kuris padės planuoti gyvenimo šventę).

Laura ne tik vestuvių planuotoja, bet ir mama bei neformalios mados dizaino mokyklėlės bendrasavininkė. Save vadina darboholike, bet kuo toliau, tuo labiau vertina ir brangina laiką, kai nedirba. Laisvu laiku Laura mėgsta skaityti, keliauti, užsiiminėti joga, bėgioti, žaisti paplūdimio tinklinį, fotografuoti juostiniu fotoaparatu, kurti istorijas ir jas užrašyti, skaniai valgyti, eiti į koncertus ir lankytis teatre, o žiemomis mokosi plaukioti banglente.

Dar Laura mėgsta pasileisti miškais, kopomis ir laukais be tikslo: “Esu laisvas šios žemės vaikas.” Sako, kad negalėtų gyventi be pasibuvimų su draugais ir, gali būti, be vakarėlių. Laura jau seniai yra mano simpatija, todėl labai norėjau su ja susitikti, išgerti kavos ir tiesiog moteriškai paplepėti. Todėl kviečiu ir Tave prisijungti prie mūsų pokalbio. Pažadu, bus įdomu!

1. Amžinos meilės receptas?

Su amžina meile man kol kas nėra pasisekę, bet aš neprarandu vilties. Mano meilė sūnui Vytautui yra ne tik kad amžina, bet ir begalinė.

2. Tobula vestuvių vieta pagal Laurą Vagonę?

Man svarbiausia žmonės, kurie supa, o ne vieta. Bet, jei ištiks toks smagumas pačiai tekėti antrą kartą, tikrai rasiu iš ko rinktis. Labai gražus yra Babtyno dvaras, Šešuolėlių dvaras, apleistas poilsio kompleksas Nidoje „Auksinės kopos“, sodyba „Barono vila“, mažutėlis viešbutukas Sicilijoje „Le Giare“, glampingas „Stone desert“ Maroke – žodžiu, neprapulsiu.

3. Skaniausia kava Vilniuje?

Lietuviškoji buitiškoji užpiltinė su tirščiais rytais mano balkonėlyje. Būtinai su šaltu pienu.

Photos / Shot by Lukas

4. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Pirmiausia išsimiegočiau iki negalėjimo. Tada voliočiausi lovoje dar geras porą valandų. Valgyčiau joje pusryčius, skaityčiau knygą, išjungčiau telefoną. Tada eičiau kur nors skaniai papietauti ir po pietų išvažiuočiau prie jūros. Saulei leidžianti daryčiau jogos asanas ant smėliuko, o vakare klausyčiau su draugais kur nors geros muzikos, gal šiek tiek pašokčiau. Man iki laimės nedaug reikia.

5. Jei turėtum galimybę, su kokiu žmogumi norėtum susitikti/papietauti/išgerti kavos?

Oi, man patiktų atsigerti kavos su Salvadoru Dali, jis turėjo būt toks trenktas! Būtų linksma. Priešpiečiams su seneliu Vytautu Pamituvy mielai suvalgyčiau juodos duonos riekę su smulkiai, smulkiai pjaustytais lašinukais. Koks jis man yra brangus suvokiu tik dabar, kai, deja, jo jau kurį laiką nebėra. Vakare išlenkčiau čerkelę su Ernest Hemingway, šitas irgi gyvenime neapsiėjo be nuotykių. Pasaulis pilnas puikių žmonių. Buvo ir bus.

6. Kur ieškai įkvėpimo kurti, dirbti, mylėti, gyventi?

Kad ieškoti, žinokit, toli nereikia. Labai svarbu apsidairyti ir pamatyti, kas yra šalia. Man vėjo plazdenamos užuolaidos ir šešėliai miegamajame yra poezija ir įkvėpimas, kavinėje laikraščius sklaidantis žilas seneliukas, įrėmintas gėlėtų tapetų fonu, yra gyvenimas. Aš galėčiau tęsti be galo, bet šiais laikais žmonės nėra pratę ilgai išlaikyti dėmesio.

7. Stiliaus ikona?

Šiaip neturiu tokių stiliaus ikonų, kurias sekčiau, bet visada patinka Tilda Swinton, visiškai alpstu nuo Florence Welch stiliaus, lietuvaičių fotografės Redos Mickevičiūtės, stilistės Ulos Kotrynos Tulevičiūtės stiliaus pojūtis yra nepriekaištingas, žavus Ramunės Piekautaitės nuoseklumas.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Always go with a flow.

Lauros instagram: @vagone9

Lauros facebook: https://www.facebook.com/vagone

Lapės vestuvės: http://lapesvestuves.lt/

logo