EINAM KAVOS SU KRISTINA PIŠNIUKAITE

Photos by Robert Muravskij

Noriu supažindinti su dar viena nuostabia moterimi Kristina, kuri yra populiaraus maisto tinklaraščio “Ant medinės lentelės” autorė. Kristina yra viena tų moterų, kuri įkvepia kitus siekti savo tikslo. Tai moteris, kuri išdrįso dėl savo svajonės spjauti į “patogumą” ir “stabilumą”, palikti darbą nuo 8 iki 5 ir pasinerti į maisto gaminimą.

Šiandien, jos receptų įrašus facebook’e seka daugiau nei 30 000 žmonių! Gal todėl, kad Kristinai maisto išvaizda ne mažiau svarbi nei jo skonis. Kol šnekučiavomės, Kristina man išdavė paslaptį: “Receptus kuriu vadovaudamasi principu: stilinga + maistinga / sveika + skanu + gražu akiai. Šios formulės neatitinkantys patiekalų receptai dienos šviesos neišvysta, nes stengiuosi, kad mano kuriamas turinys būtų kokybiškas.”

Taigi kviečiu trumpai pirmadienio kavos pertraukėlei per kurią geriau pažinsi šią divą. Pažadu, bus įdomu!

Processed with VSCO with hb2 preset

1. Ne toks skanus, bet estetiškai patiektas ar labai skanus, bet vizualiai ne toks patrauklus patiekalas?

Nuotraukai – ne toks skanus, bet estetiškai patiektas, valgymui – labai skanus, bet vizualiai ne toks patrauklus patiekalas (jei tikrai neįmanoma ir gražus, ir skanus).

2. Patarimas/-ai , kurį/-iuos duotum draugei, kuri nori sveikai maitintis, bet nenori išleisti daug pinigų?

Gamink namuose ir planuok savo valgiaraštį. Prieš einat į parduotuvę – peržvelk spintelės ir šaldytuvo turinį, sugalvok tokius patiekalus, kad panaudotum turimus produktus. Maistą pirk kartą per savaitę pagal susidarytą sąrašą. Kartą per savaitę pasigamink sveiką užkandį, kurį galima laikyti šaldytuve visą savaitę, pvz granolos batonėlius. Tuomet nereikės išlaidauti ant šokoladukų ir bandelių – paruoštas sveikas užkandis visada bus po ranka. Vakarienės gamink daugiau ir neškis pietų dėžutėje į darbą.

3. Išduok savo mėgstamiausio patiekalo receptą.

Labai sunku išskirti vieną patį mėgstamiausią. Esu išprotėjusi dėl Azijos virtuvės, pirmas patiekalas, kuris šauna į galvą – wok ryžių makaronai su jautiena. Receptas čia: Wok ryžių makaronai.

4. Pasidalink TOP 3 instagram paskyromis, kurios įkvepia gaminti maistą savo tinklaraščiui.

@minimalistbaker, @leefromamerica, @alphafoodie

5. Koks dalykas nutikęs tavo gyvenime manai yra geriausias?

Be jokios abejonės – kažkada gimusi idėja rašyti maisto blogą, kuris šiandien tapo mano pragyvenimo šaltiniu. Esu stipriai apdovanotas žmogus – rasti savo kelią, pragyventi iš mylimos veiklos ir nelaukti penktadienio + neverkti sekmadieniais yra labai didelė laimė.

6. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Vienai dienai persikelčiau į privačią salą, kur labai žydras vanduo ir nusvirusios palmės. Ten būčiau tik aš, mano sužadėtinis ir mūsų šuo. Valgyčiau daug vaisių ir gerčiau kokoso vandenį, skaityčiau gerą knygą, daug plaukiočiau. Pietums valgyčiau picą ir po jos man neskaudėtų pilvo (t.y. mano gliuteno netoleravimas vieną dieną neegzistuotų). Dar turėčiau fotoaparatą ir padarytume daug gerų nuotraukų mano Instagramui (juokiasi).

Kristiną ir jos receptus rasi čia: insatgram, facebook, tinklaraštis “Ant medinės lentelės”.