EINAM KAVOS SU KAROLINA MESCHINO

Mielosios, pripažinkime, kad mes ne visada turime laiko susitikti su drauge kavos puodeliui, su ja pasikalbėti ir pasikrauti teigiamos energijos (o jos mums visada taip reikia!). Todėl aš labai noriu tave pakviesti ne tik kavos, bet tuo pačiu susipažinti su veikliomis moterimis, kuriomis labai žaviuosi ir kurios mane įkvepia! Tikiu, kad įkvėps ir Tave. Šiandien einam kavos su Karolina Meschino!

Karolina visiška “It Girl”! Nepaprastai šarminga, stilinga ir išskirtinio grožio mergina. Socialiniuose tinkluose jos kasdienybę seka tūkstančiai merginų (tarp jų ir aš). Karolinos gyvenimas sukasi tarp mados sostinės Milano ir Lietuvos – Milane ji studijuoja madingo įvaizdžio kūrimą, o gatvėje jos nepastebėti tiesiog neįmanoma!

Processed with VSCO with c1 preset Processed with VSCO with p5 preset Processed with VSCO with f2 presetimg_0351 img_4503

Kava ar arbata? Kodėl?

Vaisinė saldi arbata! Jau treti metai, kai kavą pakeičiau arbata. Pamenu dvyliktoje klasėje dar buvau priklausoma nuo kavos, ypač espresso! Gerdavau porą kartų per dieną, bet pastebėjau, kad praėjus jos poveikiui vėliau jausdavausi tik dar labiau nuvargus… Taip pat labai prižiūriu dantis, o nuo kavos jie buvo ne tokie balti kaip dabar, kai nustojau ją gerti.

Kaip dažniausiai atrodo Tavo pusryčiai darbo dieną ir savaitgalį?

Jeigu anksti prasideda paskaitos, dažniausiai mano pusryčiai būna vandens stiklinė ir jei spėju pagriebti – bananas, bet jau lekiant pro duris! Jeigu turiu daugiau laiko, pasiruošiu grikius su sviestu arba kiaušinienę. Savaitgaliais ir atostogų metu dieną mėgstu pradėti saldžiau, tad dažnai valgau blynelius su įvairiomis uogienėmis, “Nutella”, pyragaičius ar croissant’us su kremu arba šokoladu!

Gyveni, kad valgytum ar valgai, kad gyventum? 

Vienareikšmiškai gyvenu kad valgyčiau. Iš tiesų, tai yra ne maža problema mano gyvenime. Visi man artimi žmonės žino, kokia esu maisto vergė ir kaip man yra sunku, nes mano skrandis kaip juodoji skylė. Manau galėčiau valgyti visą dieną be sustojimo. Miltiniai produktai išvis yra mano silpnybė. Galbūt dėl to, kad esu užaugusi restoranuose, italų šeimoje, tarp močiutės italės super receptukų ir itališkų maisto tradicijų. Jau nuo mažens visada valgydavau picas, makaronus, lazanijas – tai buvo mano kasdienybė ir tokia liko iki šiol. Neįsivaizduoju gyvenimo be miltinių produktų, kad ir kaip norisi tos geros figūros, meilė maistui visad nugali! Nepažįstu kito tokio žmogaus, kaip aš. Manau maistas yra didžiausias gyvenimo malonumas!

Patiekalas be kurio negali gyventi? 

Pica arba makaronai su daug sūrio.

Processed with VSCO with f2 preset Processed with VSCO with p5 preset Processed with VSCO with f2 presetimg_1298Processed with VSCO with c1 preset

Suknelė ar kelnės? Kodėl?

Vasarą labai mėgstu laisvas sukneles – gaivu, patogu ir moteriška. Bet žiemos sezonu pavirstu labiau “berniuku” ir renkuosi kelnes arba tampres ant kurių deduosi sportinio stiliaus didelius džemperius arba jaukius megztinius, o einant į universitetą nesikuklinu įšokti tiesiog į “treningus”. Jei reiktų rinktis vieną iš dviejų, manau rinkčiausi kelnes, nes jas nešioju dažniau.

Kas Tavo stiliaus ikona? 

Visą gyvenimą, kol formavosi stilius, įkvėpėja man buvo mama, tačiau dabar vienos stiliaus ikonos išskirti negalėčiau. Kadangi mokausi madingo įvaizdžio kūrimo, nuo ryto iki vakaro analizuoju tendencijas, matau labai daug gražių rūbų ant labai gražių merginų ir mane jos įkvepia! Tiek gatvėje matomos fashionistos, tiek Holivudo žvaigždės, tiek modeliai ant podiumų.

Kur mėgsti apsipirkti?

Jei galėčiau sau leisti apsipirkinėti kur tik noriu, rengčiausi ir atrodyčiau visiškai kitaip nei dabar (Gucci from head to toe), bet dažniausiai mano lankoma parduotuvė yra “Zara” ir kitos “fast fashion” parduotuvės. Taip pat paskutiniu metu labai pamėgau dėvėtų drabužių parduotuves. Lietuvoje dažnai apsilankau vintažinėje “Humana”, o užsienyje netgi blusų turguose.

Tavo “Must have” pavasariui?

80’S! Aštuoniasdešimtųjų stiliaus palaidinės, suknelės, švarkai, taip pat permatomi drabužiai, nes šį sezoną jie ypač madingi.

 

Karoliną rasi:
Instagram: @karolinameschino
Facebook.com/karolina.meschino.7