EINAM KAVOS SU JUSTINU IVOŠKA

Šiandien einam kavos su riedlenčių sporto entuziastu – Justinu Ivoška. Riedlentėmis jis važinėja jau nuo 13-os ir sako, kad tai ne tik sportas ar smagus laisvalaikio praleidimas, tačiau ir gyvenimo būdas. Justinas yra įsimylėjęs jūrą ir banglentes – tai jo hobis ir mėgstama veikla. O meditacijos ir ramybės šaltinis – kovos sportas Muay Thai. Su Justinu susipažinome prieš gerą pusmetį, kai kartu skridome į SPORTLAND renginį Taline.

Siekdami Lietuvoje populiarinti riedlenčių sportą ir pagaliau turėti lietuvius riedlenčių atletus Olimpinėse žaidynėse kartu su bendraminčiais Justinas sukūrė Lietuvos riedlenčių federaciją (LTRF), kurios prezidentas Justinas ir yra bei riedlentininkų parką Core Indoor. Be to, Justinas yra ne tik riedlenčių treneris, bet ir IT žmogus – su IT arba tiksliau SEO dirba jau daugiau nei 9 metus.

Kaip jis pats sako – yra toks pat žmogus, kaip ir visi, tačiau ne visi darome vienodus dalykus, dirbame vienodose srityse ar turime vienodus tikslus. Šiandien kviečiu ir Jus geriau pažinti Justiną ir sužinoti, ką jis seka Instagram’e, koks yra geriausias jo matytas filmas ir ką su savimi pasiimtų į negyvenamą salą.

1. Skaniausi Justino pusryčiai?

Ammm su pusryčiais man daugiau būna taip, kad “whatever keeps me going – works”. Nesu išrankus maistui, bet dažniausiai tai būna omletas, šviežios daržovės ir puodelis juodos kavos.

2. Žmogaus charakterio/būdo savybė, kurią labiausiai vertini?

Nuoširdumas sukombinuotas su atvirumu. Mėgstu žmonės, kurie yra tikri, nebijo būti savimi, yra tiesmuki.

3. Kokias paskyras patartum sekti Instagram’e, jei trūksta įkvėpimo gyventi aktyvų gyvenimo būdą?

Mane visada įkvepia banglentės – @nobody_surf pastaruoju metu ten daug gražaus feed’o. Dar patinka žinoti, kaip viskas veikia nuo mokslo iki sveikatos – @kurz_gesagt.

4. Geriausias matytas filmas? Kodėl?

“MR. Nobody”. Megstu Sci-Fi. Istorija ir siužetas mane papirko.

5. Trys daiktai, kuriuos pasiimtum su savimi į negyvenamą salą?

Kišeninis peiliukas, užrašų knygelė ir rašiklis.

6. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Vandenynas. Banglentė, gera kava, skanus maistas.

7. Jei turėtum galimybę, su kokiu žmogumi norėtum susitikti/papietauti/išgerti kavos?

Dalai Lama.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiam draugui?

Niekada nepasiduok. Jeigu turi tikslą – eik kiaurai. Problemų iš esmės nėra – yra tik situacijos, kurias reikia spręsti.

 Lietuvos riedlenčių federacijos (LTRF) Instagram: @lietuvosriedlenciufederacija

Justino Instagram: @fatmode

logo