EINAM KAVOS SU JUSTA KIČE

Nors su Matu kelias savaites ir atostogavome nuostabaus grožio Ispanijos saloje ir Tenerifėje atšvenčiau savo gimtadienį – aš iš visos širdies norėjau, kada visi mano mylimi žmonės būtų kartu. Suprantu, kad ne visi norai gyvenime iškart pildosi ir kartais reikia išlaukti tinkamo laiko (kaip ir ši mūsų kelionė apie kurią svajojome kelis mėnesiu ir netikėtai radę gerą pasiūlymą nusipirkome bilietus) – ypač susitikimų. Tai labai laukiu, kol vėl pasimatysiu su brangiausiais.

Bet aš sugalvojau, kaip kitaip galiu priartinti draugus prie saulės ir vandenyno – vieną iš savo labai artimų draugių kartu su prancūziška L’OR kava pakviečiau į virtualų pasimatymą dar būdama Tenerifėje. Tai Justa Kičė – Justa yra funkcinių treniruočių trenerė, gyvenimo būdo koučerė, įvairių iššūkių mentorė, mama, žmona. Kaip ji sako: “Sportiška ir kartu meniška siela”. Ir kiek pažįstu Justą – visiškai su tuo sutinku. Dar norėčiau pridėti – nepriklausoma, stipri, įkvepianti, palaikanti, mylinti, atvira, tikra, įdomi, autentiška ir tiesiog kupina laisvės. Už tai labai myliu savo draugę. Ir noriu, kad jūs geriau pažintumėte Justą. Kur mes susipažinome, tikriausiai nei nereikia sakyti (sporto salėje, žinoma haha). Ir paradoksas – viena kitai iš pradžių visai nepatikome. Bet vėliau užsimezgė toks stiprus ryšys, kurį puoselėjame jau ne vienus metus.

Be to, labai kviečiu pasekti Justos Instagram profilį (@trenerejusta), kuriame ji dalinasi įvairiais patarimais susijausiais su sportu, mityba ir šiaip, gausit daug įkvėpimo subalansuotam ir adekvačiam gyvenimo būdui. Pasiruoškit skaniausios kavos puodelį ir… meet my beautiful and hot friend!

photo / Mantas Repecka

1. Kaip gyveni šiuo metu? Kas labiausiai padeda išlikti pozityviai?

Šiuo metu gyvenu keistai. Karantinas privertė išgyventi sporto evoliuciją, viską teko perkelti į internetą. Man visai gerai pavyko, labai džiaugiuosi, gimė keli nauji projektai. Man patinka būti užimtai ir jaustis reikalinga – turėdama veiklos visada būnu susikoncentravusi ir pakylėta. Ir kita medalio pusė – mano šeima. Mano trimetis sūnus liūdėt neleidžia, moka atsispaudimą parodyt, pasikviečia spintoj pasėdėti. Žodžiu – darbe galiu būti tiksli ir techniška, o su šeima – pakvailiot ir pamiršt, koks rimtas pasaulis.

2. Skaniausi subalansuoti Justos pusryčiai?

Kiekvienas rytas visą mano gyvenimą galėtų prasidėti kiaušiniais, kuo estetiškesnis ir įvairesnis pateikimas – tuo smagiau. Topas? Pilno grūdo duonelės – avokado – žalumynų – minštai kepto kiaušinio sluoksniuotis.

3. Geriausias būdas išreikšti meilę sau?

Ilgai galvojau, kaip atsakyti į šitą klausimą. Vis galvojau ir tryniau. Aš manau, kad reikia truputį pagyventi, pažiūrėti į save iš vidaus ir iš šono daug kartų, kol suvoki, koks esi žmogus, kas tau svarbu, kas patinka, kaip nori gyventi. Ir tada, tikriausiai, meilė sau yra gyventi TOKĮ GYVENIMĄ. Ne dėl kitų stengtis, nevažiuoti pasroviui, o žinoti savo norus, principus, pomėgius, savo minusus, savo problemas. Pavyzdžiui, sportas yra be galo savanaudiškas dalykas. Tai tikrai TIK MANO laikas – ir be galo branginu jį. Pasportavus aš geresnė esu, kaip pavalgęs liūtas. Šiaip man užtenka paprastų dalykų – į priekį spaudžiančio darbo grafiko, kokybiško laiko su šeima, gero sporto, masažo, atostogų gamtoj ir jūros.

4. Tave įkvepiantys Instagram profiniai? 

Mano Intagramas labai sportiškas, nenustebinsiu. Topas – Hattie Boydle (@hattieboydle), mėgstu ją, nes man patinka, kai žmogus sportu išorinę ir vidinę stiprybę ugdo kartu. Sėdmenų dievas Bret Contreras (@bretcontreras1) ir funkcinė deivė Senada Greca (@senada.greca). Dar seku daug įvairių sportiškų mamų profilių, fitness fotografų, sveikų receptų profilius.

5. Ką tau reiškia subalansuotas gyvenimo būdas?

Sausas medis greitai lūžta. Reikia save kartais palepinti. Turėti tikslą ir į jį eiti stačia galva – ne visada yra sveika, dažniausiai ir neilgalaikis planas. Svarbu turėti valios ir sveiko proto 50/50.

6. Jei reiktų išsirinkti tik vieną mylimiausią sporto pratimą iš visų – koks pratimas tai būtų?

Ne naujiena, kad dievinu visus pratimus sėdmenims. Taigi, HIP THRUST is a must! Tai vienintelis pratimas, kurio metu pakeliamą svorį vis bandau padidinti.

7. Ką darai, kai neturi motyvacijos sportuoti?

Nebūna taip. Man nereikia motyvacijos, sportas – milžiniška dalis mano gyvenimo. Motyvacijos poreikį laikau mėgėjišku dalyku. Aš sportuoju, kad būčiau sveika fiziškai ir emociškai, galėčiau dirbti, išjungčiau visus savo demonus. Tai ir malonumas ir pareiga.

8. Gražiausia moters charakterio savybė (ta, kurią pati pastebi kitose)?

Galiu tris? Savivertė, unikalumas ir nepriklausomybė.

9. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Atsimerkiu baltoje lovoje bambukiniame namelyje, Tulum pakrantėje. Kažkas tokio nerūpestingo, lakstant pajūriu ir ilsintis po palmėmis su šeima. Mano visas gyvenimas yra jie, dėl jų esu geresnis žmogus ir turiu prasmę. Diena be plano ir laiko nuovokos, pritrenkiančio grožio gamtoje, būtų tobula diena. Džiaugiuosi, kad tokių būna.

10. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Nepatikėsi, bet tavo laimė yra tavo galvoje, ne širdy. Ten tik didelis stiprus raumuo, varinėjantis kraują. Galvok, kad gali – ir galėsi.

Justos Instagram: @trenerejusta

Justos Facebook: Justa Kičė

Reklama sukurta su L’OR.logo