EINAM KAVOS SU JOKŪBU LAUKAIČIU


Tik šį kartą einam ne kavos, o šaltibarščių. Taip, taip. Ar jau matei video atviruką apie Lietuvą? Su #SALTIBARSCIAI. Dar ne? Vos prieš kelias savaites publikuotas Jokūbo ir Vytauto video Youtube kanale šiandien turi jau 624 516 peržiūrų. Kaip jie patys sako: “It. Is. Going. Viral.”

Nuo šiol į užsieniečių klausimą: „Kas ta Lietuva?“ su video “What is LITHUANIA? (My Country You Know Nothing About)” atsakymą tikrai turėsit. Garantuoju, kad po 10 minučių dauguma ne tik sužinos, kas yra Lietuva, bet ir norės ją aplankyti.

O dabar apie Jokūbą. Jam dvidešimt keturi ir jis jau penkis metus keliauja po egzotiškiausius pasaulio kampelius karts nuo karto kurdamas filmukus YouTube bei publikuodamas nuotraukas Instagram’e. Būdamas dar keturiolikos metų nusprendė gyvenime niekada nedaryti to, ko nenori ir gyventi pagal savo taisykles, nes labai vertina laisvę.

Jokūbui atrodo, kad gyvenimas yra absoliučiai įspūdingas stebuklas, iš kurio reikia pasisemti kiek tik galime daugiau. Svarbiausia jam yra darbas prie įdomių internetinių verslų, kelionės, knygos, motociklai ir kalnai. Jokūbas tikrai labai įkvepiantis keliautojas, todėl man buvo smalsu su juo susitikti ir užduoti keletą klausimų. Prisijunk ir Tu! Pozityvumo bomba garantuota (pirmadieniui pats tas)!

1. Šalis, kurioje dar nesi buvęs, bet labai norėtum aplankyti? Arba jau buvau ir dar kartą norėtum sugrįžti?

Dar niekada nesu buvęs Pietų Amerikoje ir ten yra daug nuostabių šalių, kurias nekantrauju aplankyti, kaip Kolumbija, Argentina, Čilė ir daugelis kitų. Taip pat labai norėčiau ištyrinėti centrinės Azijos valstybes, kaip Kazakhstaną, Afganistaną, Kirgiztaną ir kitas. Na, ir aišku, nelabai ką dar mačiau Afrikoje, tad vis mąstau apie idėją važiuoti motociklu nuo Pietų Afrikos Respublikos iki Londono – būtų labai smagu haha!

2. Žmogaus charakterio/būdo savybė, kurią labiausiai vertini?

Kuklumas ir žingeidumas. Mano žmogaus idealas yra Mažasis Princas, kuris sako, kad “užaugti” taip, kaip daug žmonių įsivaizduoja užaugimą, yra nesąmonė ir nori visada išlikti pozityvus, žingeidus, linksmas ir nuoširdus.

3. Trys daiktai, kuriuos pasiimtum su savimi į negyvenamą salą?

Tris knygas: “The Little Prince”, “The Daily Stoic”, “How to Stop Worrying and Start Living”.

4. Maisto produktas, be kurio negalėtum gyventi?

Per tiek metų kelionių, supratau, kad, matyt, nėra nė vieno maisto produkto, be kurio negalėčiau gyventi – nes labai daug kartų teko gyventi! Bet, matyt, įspūdingiausias patiekalas žemėje yra mano mamos daržovių sriuba su lęšiais.

5. Kokias keliautojų/kelionių paskyras patartum sekti instagram’e?

Nuostabus klausimas! Mano mėgstamiausi kelionių kanalai Instagrame yra:

Jordan Hammond @jordhammond

Julius Kahkonen @visualsofjulius

Tom Carter @nomadlad

6. Jei turėtum galimybę, su kokiu žmogumi norėtum susitikti/papietauti/išgerti kavos?

Michael Jackson. 

7. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Labai sunku atsakyti! Bet toje dienoje būtinai būtų mano artimiausi žmonės, daug kalnų, motociklai, ekstremalus sportas, Japoniškas minimalistinis dizainas ir daug daug daug šypsenų bei laimės.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiam draugui?

Niekada nepamiršk, kad mes visi tuojaus mirsime. Tad gyvenk gyvenimą tik taip, kaip Tu pats nori ir nesijaudink dėl to, ką apie Tave galvoja kiti žmonės.

 

Jokūbo ir Vytauto video apie Lietuvą: What is LITHUANIA? (My Country You Know Nothing About)

Jokūbo Youtube: https://www.youtube.com/c/jacoblaukaitis

Jokūbo Instagram: @jacoblaukaitis

Jokūbo Facebook: https://www.facebook.com/JacobLaukaitis

logo