EINAM KAVOS SU INDRE STONKUVIENE

Photos by Andrius Zienius fotografija

Po ilgos pertraukos pagaliau kavos laikas su dar viena nuostabia moterimi – aktore, televizijos laidų vedėja ir įvairių projektų autore Indre Stonkuviene.

Indre mane įkvepia, nes ji – geriausias pavyzdys, kad motinystė ir karjera suderinama. Kad moteriškas žavesys tik dar žavesnis, kai moki į kasdienybę pažiūrėti šiek tiek su ironijos prieskoniu.

Kava ar arbata? Kodėl?

Kava su karštu pienu. Todėl, kad arbata geriama valgant sumuštinį ar pyragėlį. Geriant kavą tai vienintelis šansas nevalgyti.

Kaip dažniausiai atrodo Tavo pusryčiai darbo dieną ir savaitgalį?

Pusryčių nevalgydavau ir iš tikrųjų nevalgau. Visai neseniai supratau kodėl! Kai naktį prisivalgai, ryte atsikeli sotus. Aš klausausi savęs: jei noriu valgyti, tai valgau ir atvirkščiai. Juk kiekvienas geriausiai save pažįstam, tai kodėl neklausom?

Gyveni, kad valgytum ar valgai, kad gyventum? 

Aš myliu maistą, myliu gyvenimą, o daryti viską su meile – tobula (nors ir nelabai mėgstu šį žodį).

Patiekalas be kurio negali gyventi? 

Šiaip negaliu gyventi be kavos! Ir man pagal mano asmenybę labai sunku pasirinkti vieną patiekalą ar vieną maisto produktą. Man patinka įvairovė.

Photos by Egle Pinikiene – photography

Suknelė ar kelnės? Kodėl?

Ir tas ir tas. Bet pastaruoju metu renkuosi suknelę. Todėl, kad taupau laiką, kai reikia išsiruošti iš namų. Juk prie kelnių reikia derinti ir viršų.

Kas Tavo stiliaus ikona? 

Nuo senų laikų Carrie Bradshaw iš serialo “Sex and the City”, tiksliau jos personažas. Ji perteikia meilę kiekvienam drabužiui, jo detalei, kepuraitei. Ta meilė drabužiams manyje yra nuo pat mažens. Dar iki dabar visi prisimena mane, kai nuo kokių 4 -5 metų per “tėvelių vakarėlius” persirengdavau net po keletą kartų.

Kur mėgsti apsipirkti?

Su kiekvienu amžiaus laikotarpiu vis skirtingai. Mokyklos ir studentavimo laikais dievinau padėvėtų drabužių parduotuves. Žinojau, kur jos yra geriausios, kur galima įsigyt tikrai geros kokybės drabužių. Mėgdavau ieškot, kurti, atrasti. Juk ten ne kokia ZARA, kur visi deriniai jau padaryti ir nieko nereikia galvoti (bet tikrai prieš ZARA neturiu nieko prieš… Na nebent kokybės stoka).

Tavo vasaros “MUST HAVE”?

Kaip ir kiekvienos vasaros, ši nesiskiria nuo kitų, aš neįsivaizduoju be patogios avalynės. Mano šio sezono atradimas – “Melissa” avalynė. Ir stilinga, ir, kas geriausia, labai patogu! Vasara man ne vasara ir be suknelės, nes nereikia sukti galvos dėl derinio apačios ar viršaus. Su suknele puikiai atrodai ir tinka visoms progoms.