EINAM KAVOS SU IGNU DOMBRAUSKIU

Ignas – aktyvus tėtis, kuris LABAI mėgsta bėgioti (sakė, kai pamatė, kad šį mėnesį nubėgs vos 300 km, kiek sunerimo, kad gal mažoka? Paskui nusiramino ir nusprendė, jog sočiai!). Ignas yra visiškas atradimas – man tai vienas įdomiausių Youtube vlog’erių Lietuvoje (tiesa, jo Instagram stories ir IGTV video ne ką mažiau įdomūs). Todėl šiandien noriu ir Jus su juo supažindinti.

Ignas sako, kad yra vyturys ir nežino ar toks yra natūraliai ar labiau renkasi tokiu būti. Kėlimasis anksti visgi jam nėra lengvas. Ypač kai bando iš lovos išlipti kaip šįryt – 5:01 AM (bandė ir 4:30 AM, bet išjungė žadintuvą ir pamiegojo dar 30 min.). Juokaudamas Ignas sako, kad tai, kuo jis yra – dažnai keičiasi nuo gyvenimo etapo. Šiandien bando būti Tėčiu ir geru Partneriu savo išrinktajai.

Net neabejoju, kad pokalbis su Ignu Jums labai patiks. Ne tik todėl, kad jis yra  kūrybininkas ir kūrėjas plačiąja to žodžio prasme. Nes nors ir mėgsta piešti monstriukus vaikams (ir sau), bet tuo pačiu mėgsta vystyti ir verslą. Mėgsta filmuoti, fotografuoti ir rašyti. Ignas yra Reebok žmogus ir pasakoja jų bendras istorijas social media, o kartais ir renginiais, kaip pvz.: #ReebokRunningCrew. Žodžiu, bus tikrai įdomu, todėl kviečiu trečiadienio rytą prisijungti prie mūsų.

1. Kas Tau yra sveika mityba?

“Sveika” mityba, “sveika” gyvensena… Nemėgstu to apibrėžimo “sveika”, nes čia žmonės ieško kažkokių universalių receptų, nors manau, kad kiekvienam ta “sveika” ar labiau “tinkama” mityba yra kiek unikali. Pvz.: kažkam lazdyno riešutai yra labai vertingi, dėl to ką jie turi, o man nuo jį tinsta gomurys, nes prasideda alergija. Tad maistu, receptais, ingredientais atsakymo neturiu, bet bendru atveju, man tai yra mityba, nuo kurios neapsunksti, jautiesi gerai ir gauni jėgų. Man čia ypatingai svarbus vanduo ir pakankamas jo kiekis dienos metu. Svarbu ir kiek kartų per dieną valgau, užkandžiauju. Vis stengiuosi, kad būtų 3 pagrindiniai dienos patiekalai ir bent keli užkandžiai. Žinoma, kai yra 3 vaikai ir keletas veiklų – to ne visada pavyksta laikytis, bet…

2. Skaniausi Tavo pusryčiai?

Eina sau, koks nepastovus dalykas. Žvelgiant iš vieno kampo sakyčiau, kad arba grikiai su avokadu, virtu burokėliu ir truputį kepintom moliūgų sėklom bei lašeliu moliūgų aliejaus, arba kažkas iš “simple” sumuštinių – orkaitėje skrudinta duona užtepta trintu avokadu maišytu citrinos sultimis ir alyvuogių aliejumi. Kita vertus, dažnai svarbiau ne maistas, o emocija, tad dažniausiai bet kokie pusryčiai su išrinktąja šiltą vasaros rytą Kauno senamiesty yra ypatingai skanūs. Tada viskas prasideda nuo puodelio juodos kavos.

3. Ką darai, kai neturi motyvacijos sportuoti?

99% einu sportuoti. Tiesą pasakius, šiai dienai nelabai keliu sau tokį klausimą (ar turiu motyvacijos / noro sportuoti) ir kai jaučiuos kiek sunkiau (pavargęs, neišsimiegojęs, sirguliuojantis, skaudančiom kojom) išstumiu save laukan vos keletui kilometrų nubėgt ir pajudėt bent pusvalandį. Keista, bet atrodo, kai nepasportuoju/nepabėgioju, ta motyvacija man krenta dar labiau ir į dienos pabaigą pradedu čiut stresuot, kad nepabėgiojau… Matyt, po tų keleto metų ko ne kasdienio bėgimo esu labai priklausomas. Per šiuos metus nebėgau 34 dienas. Jas dažniausiai praleidau ne dėl motyvacijos stygiaus, o dėl to, jog kažkam kitam skyriau prioritetą – pvz., kūriau video, dariau namų darbus projektui, norėjau papildomai pailsėti ar dar ką.

4. Dainų TOP 3 sportui?

Blyn. Sunku man čia. Dažnai aš neklausau nieko, bo nesu melomanas. Dar dažniau, jei klausau – pusę bėgimo praklausau vieną dieną ant repeat’o. Na žinai, kol ją sugadinu ir įgrysta. Tarkime, Liūdni slibinai – po mažiuką. Bet šiaip, labiau klausau viso grupės playlist’o, nei konkrečios dainos. Beveik visas praskip’inu ir klausau tik tų, kurios kelia ūpą. Tarp pastarųjų klausytų yra:

1. Liūdni slibinai
2. Kids United
3. Avicii

5. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Vau! Klausimas vertas milijono. Prireikė net “perbėgti” kas ir kaip vyksta dabar. Bet žinok džiugu, kad net ankstų pirmadienio rytą žiūrėdamas į dieną tolyn suvokiu, kad dalykai vyksta labai gera linkme! Šiai dienai, manau, kad turiu tobulus rytus, kur atsikeliu gan anksti ir galiu nuveikti tai, kas įdomu būtent šiandien. Todėl va sėdžiu prie tavo laiško. Įdomiausia, kad dalis klausimų ir jų atsakymai man pačiam baisiai įdomūs.

Džiaugiuos, kad beveik kasdien judu ir tą veikiu vėl gi rytais, kai neturiu jokių papildomų trikdžių. Kartais norėtųsi kažko kito, pavyzdžiui kokių grupinių treniruočių, kur nuo pat ryto išsitaškai! Mėgaujuos ir dabartiniais savo rytais, kur arba ruošiu pusryčius arba žaidžiu su kleckais, kol ruošiasi išrinktoji. Patinka man tas rytinis chaosas. Jis gal kiek mielesnis savaitgaliais, kur dažnai nėra ribos iki keliu jis gali tęstis, bet visai gerai ir darbo dienų rytais, kai su dviem vyresnėliais pasidarome vieną puodą grikių ir visi kartu iš jo valgom: aš viską, jie du krapšto tik mozzarella, pomidorus ir truputį grikių.

Jei žiūrėt į dienos eiga ir čia, manau, esu išmokęs veikti tai ką noriu veikti, tai kas įdomu, ten kur nosis vis dar ilga kaip Buratino. Greičiausiai reiktų žiūrėti kiek kitu kampu. Ko aš sau palinkėčiau daugiau ar mažiau:

– Daugiau įdomių, veiklių, nurautų, atvirų, keistų žmonių aplink.
– Daugiau TAIP projektams, kurie neturi aiškumo, bet atrodo fuckin’ įdomiai.
– Mažiau ieškoti life & work balanso, daugiau ieškoti šeimos ir veiklos integracijų.
– Daugiau kantrybės, bet dar daugiau produktyvumo.
– Palinkėčiau sugalvoti, kas galėtų už mane tvarkytis ir prižiūrėti visokius buitinius/ūkinius reikalus – pvz., pasikeisti auto padangas. Pamirštu aš tokius dalykus…

6. Moters idealas?

Pripažįstanti ir priimanti, jog yra ne ideali. Juo labiau aš. Ir kažkiek kiti. Norinti veikti, kurti ir padėti. Be to, tokia, kuri geba mane išgirsti, paskatinti, pagirti. Visa kita – detalės. Kurios irgi yra svarbios, bet ne primoje vietoje.

7. Patarimas, kurį duotum savo geriausiam draugui?

Hm… Kaip galima duoti patarimą žmogui, kai nežinai ar jam reikia…? Tebūnie, tokiu atveju man patinka viena frazė, kurią pasakė Richard Bandler: “Labiausiai tave riboja ne tie dalykai, kuriuos nori daryti, bet negali. Labiausiai riboja tie dalykai, kurių net nemanei, kad gali daryti.”

Igno facebook: https://www.facebook.com/ignas.dombrauskis

Igno Instagram: @dombrauskis

Igno Youtube kanalas: ČIA.

logo