EINAM KAVOS SU IEVA SWAN

Rubrikos “Einam kavos” vieta – moterų klubo ir bendradarbystės erdvė WHUB

Visai neseniai pakviečiau kavos žmogų nuo kurio veido niekada nedingsta šypsena – tai socialinių tinklų turinio kūrėja ir mados entuziastė Ieva Swan! Prie prancūziškos L’OR kavos puodelio kalbėjomės apie gyvenimą ir tai, kas mus įkvepia. Ieva ilgą laiką domėjosi mada ir dienas pradėdavo visada panašiai – kurdama savo dienos įvaizdžius ir dalindamasi tuo su kitais. Šiandien Ieva daro tą patį, tačiau jau ne tik sau, bet ir kitiems – pradėjo dirbti stiliaus konsultante. Ji formuoja ir padeda suprasti kitiems žmonėms jų asmeninį stilių. Nenuostabu, nes didžiąją dalį Ievos gyvenimo užima mada – ji mėgsta ją stebėti ir domėtis.

Nors dažnai Ieva pristatoma kaip sveikos gyvensenos propaguotoja, kartais ji su šiuo pavadinimu nesutinka ir nori jį šiek tiek pataisyti: “Mėgstu gaminti, mėgstu sportuoti, judėti, bet kaip ir visur yra balansas, tad mano lėkštė vietoj salotų kartais prisipildo ir tų pačių čipsų ir tų pačių riebaluose plaukiančių blynų.” Tiesa, šiuo metu Ieva yra atradusi naują meilę – wakeboard. Kviečiu ir Jus pasiruošti skanios kavos puodelį ir skirti kelias minutes mūsų pokalbiui!

1. Skaniausi Ievos pusryčiai?

Avocado toast!!!

2. Ką darai, kai neturi motyvacijos sportuoti?

Nesportuoju. Būna tikrai tokių ir dienų, ir savaičių, bet manau pas visus būna, tad aš kažkaip dėl to nepergyvenu. Svarbiausia savęs neprievartauti ir daryti tai, kas patinka ir tik tada, kada patinka.

3. Atskleisk savo mėgstamiausią grožio ritualą.

Nepasakyčiau, kad tokį turiu, tačiau aš labai dievinu veido kaukes. Galėčiau jas dėtis kas dieną. Žinoma negaliu nepaminėti vonios – aš joje gan dažnai mirkstu, tačiau, tikriausiai, to negalima priskirti grožio ritualui, labiau – atsipalaidavimo forma, bet jeigu aš su veido kauke jau gaunasi geras combo.

4. Kokius įkvepiančius žmones patartum sekti Instagram’e?

@amelijak ir @plantkween

5. Ar turi stiliaus ikoną?

Ne, tačiau kas liečia stilių man labai patinka jos – @haileybieber, @piamuehlenbeck ir @alpa.rama.

6. Žmogaus charakterio/būdo savybė, kurią labiausiai vertini?

Draugiškumas ir darbštumas.

7. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Rytą norėčiau pradėti nuo karštos vonios. Gulėčiau joje ir valgyčiau migdolinį croissant su kava. Dieną norėčiau praleisti prie jūros su vyru ir savo šuniuku Mole. Plaukiočiau supu, gerčiau šaltą kokteilį. Vakare norėčiau paplaukioti baidare po naktinį Vilnių, įsisukusi į šiltą megztinį ir klausytis ramios muzikos.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Apsupk save tokiais žmonėmis, kurie tave kiekvieną dieną įkvėptų. Gal daugiau šypsotis, gal daugiau judėti, gal daugiau domėtis, o gal daugiau… būti tiesiog geresniu žmogumi.

Ievos Facebook: facebook.com/ieva.pauliukonyte
Ievos Instagram: @ievaswan
Ievos puslapis: ievaswan.lt

Reklama sukurta su L’OR.
logo