EINAM KAVOS SU IEVA GREIČIŪNAITE

Šiandien į pasimatymą pakviečiau jauną ir žavią moterį, “Nestoras maistas” autorę – Ievą Greičiūnaitę. Nors anksčiau ji save pristatydavo kaip modelį ir studentę, tačiau dabar sparčiai populiarėjantis Ievos projektas “Nestoras maistas” užima vis didesnę dalį laiko ir dėmesio. Ieva tikisi, kad vieną dieną tai bus 100% pagrindinė jos veikla, kuriai galės skirti visą savo laiką. Jei dar nebuvai, siūlau ir Tau užsukti į @nestorasmaistas – garantuoju, rasi daug puikių idėjų sveikiems pusryčiams/pietums/vakarienei ar desertui.

Tiesa, Ieva labai mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, ilgus žygius ar keliones dviračiais. Ji kasdien stengiasi nueiti 15-20 km. Kaip Ieva pati sako: “Tai labai geras būdas pagalvot apie daug dalykų, paklausyti podcast’ą, sutikti įvairius žmones ar pamatyti naujas vietas.” O dabar… Pasiimk kavos puodelį į rankas ir skirk bent kelias minutes pažinti Ievą!

Photo / Vaidas Jokubauskas

1. Tavo TOP 3 instagram paskyros apie maistą? Kodėl?

@deliciouslyella – nes tai buvo viena pirmųjų instagram paskyrų, supažindinusių mane su sveikesne mityba ir suteikusi įkvėpimo. 

@jamieoliver – nes tai klasika. Randu ten daug įkvėpimo, o ir pats Jamie Oliver dabar daug dažniau įtraukia sveikos mitybos elementų į savo receptus. 

@thefashionfitnessfoodie – ši paskyra labiau ne apie receptus, o apie sveiką požiūrį į mitybą ir sportą. Dažnai ironiškai žvelgiama į lieknumo kultą, perdėtą norą būti sveikuoliu. Taip pat neigiami įvairūs mitai susiję su mityba.

2. Tavo mėgstamiausias desertas?

Šiltas uogų trupiniuotis (berry crumble) su vaniliniais ledais. 

3. Skaniausi pusryčiai Vilniuje?

Labai retai valgau pusryčius mieste, labiau mėgstu juos gamintis namie, tai savotiškas mano ryto ritualas. Bet pirma vieta šovusi į galvą – Holy Donuts, labai mėgstu jų beigelius.

4. Kas Tau yra sveika mityba?

Sveika mityba man padeda jaustis gerai, tiek fiziškai, tiek emociškai. Būna pasimaitini pora dienų prasčiau ir iškart jauties kažkaip ne taip, trūksta energijos ir motyvacijos kažką veikti. Na ir man tai įkvėpimas domėtis, kurti ir dalintis su kitais. 

Photos / Paulius Zaborskio / Dennis Gritzke

5. Šios vasaros MUST HAVE Tavo spintoje?

Tiesą pasakius, visiškai neseku mados tendencijų ir mano spinta yra pakankamai nuobodi. Turiu daug juodų, pilkų ir baltų “tįsalų”. Labai komfortiškai su jais jaučiuos. Nors tuo pačiu labai norėčiau mokėti įdomiau apsirengti, tik aš greit pavargstu, kai reikia rinktis rūbus ir įvairius aksesuarus. Turiu tik vieną aksesuarą, kuriam jaučiu kažkokią silpnybę – akiniai nuo saulės. Parduotuvėj niekad nepraeinu pro šalį, ir šiaip galėčiau kasdien nusipirkt naujus. 

6. Atskleisk savo mėgstamiausią grožio ritualą/atradimą?

Tai nėra atradimas, o tiesiog įprotis – aš visada visada bet kokiom aplinkybėm nusivalau veidą, nesvarbu ar būčiau su makiažu ar be jo, ar grįžčiau namo įprastu laiku ar 5h ryto. Ir kartą per savaitę stengiuosi užsidėti veido kaukę. 

7. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Turiu keletą variantų. Ką tik grįžau iš Nidos ir manau, kad tai buvo nuostabus laikas, ir daugiau nei viena tobula diena. Tai tiesiog dar viena diena Nidoj su ta pačia kompanija man būtų tobula diena. Dar labai norėčiau atsidurti Japonijoj. Paskutiniu metu labai pamėgau japonų kultūrą, todėl norėčiau tiesiog praleisti dieną ten. Turiu porą draugų, kurie taip pat labai mėgsta Japoniją, tai pasikviesčiau vieną iš jų.  

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Mokėti pabūt su savimi ir rasti laiko sau. 

Ievos instagram: @ievagreiciunaite

Ievos facebook:  https://www.facebook.com/ieva.greiciunaite

Nestoras maistas instagram: @nestorasmaistas

Nestoras maistas facebook: https://www.facebook.com/nestorasmaistas/

logo