EINAM KAVOS SU GINTARE GUREVIČIŪTE


Photo / Tomas Adomavičius 

Esu tikra, Gintarės pristatinėti nereikia. Šita moteris mane sužavėjo dar tada, kai dalyvavo televizijos šokių projekte (jau neatsimenu, prieš kiek tai buvo metų). Gintarė yra viena iš mano girl crush. Taip norėjau su ja išgerti kavos ir dar kai ko paklausti. Žinau, kad ir Tau bus įdomu. Todėl siūlau pasiimti į rankas puodelį kavos ir skirti kelias minutes šiai nepaprastai charizmatiškai ir įspūdingai moteriai, kuri įkvepia!

1. Makiažo priemonė be kurios neįsivaizduoji savo kosmetinės?

Be Estee Lauder lūpų pieštuko. Mano lūpos iš prigimties be galo šviesios. Ilgai išliekantis natūralios lūpų spalvos pieštukas gelbsti nuo ligonės įvaizdžio.

2. Ko niekada nevilkėtum?

Kad ir koks gražus drabužis būtų, niekada nevilkėčiau jo, jei jis man netiktų ar paryškintų mano figūros trūkumus.

3. Rudens must have?

Dar nespėjau persiorientuoti į rudenį vis dar gyvenu vasara.

Photo / Dainius Ščiuka

4. Maisto produktas, be kurio negalėtum gyventi?

Sūris. Esu vegetarė ir jau daug metų galvoju apie veganizmą, bet vos pabandau, suprantu, kad negaliu gyventi be ožkos pieno, burrata ar parmigiano sūrių.

5. Gražiausia vieta, kurioje kada nors esi buvusi?

Angkorvat, Cambodia ir Plitvicos nacionalinis parkas Kroatijoje. Pirmasis kai kam gali būti pažįstamas iš filmų su Angelina Jolie. Angkorvat – gamtos palaidotas šventyklų miestas. Jame atsiskleidžia gamtos galia ir didybė. Plitvica Kroatijoje aplankyta dar vaikystėje keliaujant su tėvais. Parkas žymus dėl 99 įvairaus dydžio krioklių, smaragdinio vandens ir įvairiaspalvių žuvų, kurios nebijo žmonių. Pamenu, po apsilankymo ten įsivaizdavau, kad tikriausiai taip atrodo Rojus.

6. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Nėra vienos tokios dienos. Savo gyvenimą kuriu tokį, apie kokį svajoju. Kiekviena diena yra ypatinga. Atminty išlieka tos, kurios man suteikia kažko naujo. Pavyzdžiui, sutinku daug pasiekusius žmones, kurie mane įkvepia arba atsiduriu vietose apie kurių egzistavimą net neįsivaizdavau.

7. Patarimai, kuriuos duotum savo geriausiai draugei?

– Daug keliauk, priimk visas likimo siunčiamas galimybes.

– Visuomet būk savimi, nuoširdi ir tikra, tačiau pernelyg nepasitikėk žmonėmis.

– Nekompleksuok, nes netobulumas suteikia išškirtinumo ir tai žavi. Tobulu žmonių nėra, yra tik įdomus arba ne.

– Nepavydėk. Gražesnės moterys tegul tave įkvepia siekti daugiau.

– Nepyk dėl to, ko negali pakeisti. Tu negali priversti kitų būti tuo, kuo tu norėtum, kad jie būtų ar elgtis taip, kaip tu norėtum, kad jie elgtųsi. Tavo pyktis nepaliečia kito, jis graužia tave vieną. Viską priimk taip, kaip yra ir paleisk.