EINAM KAVOS SU EGLE DAUGĖLAITE

Šiandien einam kavos su LRT laidos „Labas rytas, Lietuva!“ vedėja Egle Daugėlaite-Kryževičiene. Egle man yra vienas mėgstamiausių TV veidų, ne tik dėl to, kad į ją gerą žiūrėti. Man labai patinka jos klausyti.

Kai stebiu laidą ir matau Eglę eteryje nuo ankstyvo ryto (labai labai ankstyvo) – vis dar nesuprantu, kaip žmogus tokį ankstų rytą gali atrodyti taip puikiai, žvaliai ir dar su šypsena pranešti aktualiausias žinias dienai? Tuo tarpu aš, ką tik atsikėlusi, susisukusi į chalatą vos matau pro akis, kas vyksta aplink. Mistika…

Egle labai žaviuosi, dėl to noriu užduoti jai kelis klausimus. Tikiuosi prisijungsi, nes atsakymai įkvepiantys!

1. Jei turėtum galimybę, su kokiu žmogumi norėtum susitikti/papietauti/išgerti kavos?

Žiauriai sudėtingas klausimas, visą puslapį galėčiau prirašyt žmonių, su kuriais būtų/ar būtų buvę nuostabu susipažinti ir pasikalbėti įvairiausiomis temomis. Jei Lietuvoje, nors esu bendravusi su Prezidentu Valdu Adamkumi, dar neteko pabendrauti su ponia Alma, tai mielai juos pakviesčiau pietų, ilgų pietų.

Jei JAV, tai ilgų pusryčių kviesčiau Christiane Amanpour, vakarienei Obamų porą. Jei galėčiau gyventi kitu laiku, tai turbūt pasirinkčiau tarpukarį. Ir kavos Metropolyje pakviesčiau Jadvygą Chodakauskaitę – Tūbelienę. Be šios charizmatiškos ir įdomios damos 1918 m. Nepriklausomybės aktas kaži ar būtų nukeliavęs iki Vokietijos.

2. Instagram ar facebook?

Instagram man daugiau laisvalaikis, facebook’e daugiau užsiimu laidos puslapiu nei savuoju. Nesu ilgų post’ų rašytoja, greičiau ilgų post’ų skaitytoja. Skaitau tuos, kurių rašymo stilius “kabina”.

3. Geriausias matytas filmas? Kodėl?

Jei ilgai nesvarsčiusi tai pasakysiu tris: tai trilogija ,,Krikštatėvis”, nes tai klasika, tai visai kitokia vaizdo kalba, išvystyti charakteriai, puiki vaidyba, ,,Gyvenimas yra gražus” – nesu mačiusi geresnio filmą apie holokaustą, papasakota per šeimos istoriją, į pačius juodžiausius ir baisiausius momentus Benigni pasižiūrėjo vaizdingai ir groteskiškai. Na ir prancūzų filmas ,,Neliečiamieji”, vėlgi puikus siužetas, ryškūs charakteriai ir juodas humoras. Tai trys skirtingi filmai, bet jie nepalieka abejingų. Tai filmai, kurie praturtina, priverčia susimąstyti, bet kartu neleidžia žiūrovui vien ašaroti prie ekrano. Bet jei pradedu svarstyti, tai sąrašas auga it ant mielių.

4. Tavo mėgstamiausias desertas?

Tiramisu arba Lava cake. Negaliu išsirinkt. Dar dievinu pistacijų arba pasiflorų skonio desertus.

5. Kokią žmogaus charakterio savybę labiausiai vertini?

Tikrumą ir atvirumą. Visada puikiai suklijuoja puikus humoro jausmas.

6. Stiliaus ikona?

Elegancijos ir stiliaus viršūnė – Karalienė Rania, taip pat patinka Olivia Palermo stilius.

7. Koks dalykas nutikęs tavo gyvenime manai yra geriausias?

Manau geriausias dalykas, kad gimiau Zitos ir Gintauto Daugėlų šeimoje. Geresnio dalyko negalėjo nutikt.

8. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Tobula diena prasidėtų terasoje su vaizdu į jurą ar vandenyną, skani kava ir daug vaisių su jogurtu. Tada norėčiau pagulėt paplūdimyje ant milžiniškų šezlongų, grotų lounge muzika, knyga, daug saulės ir pašnekesių. Būtinybė tobulai dienai – gera kompanija. O vakarienė būtų kokiame nors puikiame restorane, vėliau pratęsimas vakarėlyje paplūdimyje. Galvoju, kad ta tobula diena galėtų būti tik dviese su vyru. Ir visai nesvarbu ar tai būtų Nida, ar kokia Kalifornija ar Ispanija.

9. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Visada gyvenk savo gyvenimą, nes tik tu jį nugyvensi geriausiai.

Eglės instagram: @egledaugelaite

Eglės facebook: https://www.facebook.com/egle.daugelaite

logo