EINAM KAVOS SU EGLE BALČIŪNAITE-BABUNAŠVILI

Šiandien einu kavos su stilingiausia Lietuvos mama – Egle Balčiūnaite-Babunašvil. Eglė yra ne tik dėl savo sūnaus galvą pametusi mama ir stipriai mylinti žmona, bet ir parduotuvės “Kick the Moon” savininkė, tinklaraščio “Labas Lukai” autorė ir viena iš “Shop My Closet” organizatorių. Tiesa, ji yra ir tas žmogus, kuris dažniausiai man papasakoja apie naujas stilingiausias Vilniaus vietas (atsimenat – Daily Poison, Gėlės ir kava, o visai neseniai ir Cofmos Coffee parodė)!

Eglė sako, kad didžioji jos gyvenimo meilė visada buvo mada, bet per pastaruosius metus suprato, kad dar daug ką nori nuveikti su vaikų mada. Todėl lėtai, bet užtikrintai dėlioja gražius darbus ir projektus, kuriuos tikisi pastatyti ant kojų artimiausiu metu. Kelionėse jaučiasi labai laiminga, o gyvenimui yra dėkinga už tai, ką jai siunčia ir ko moko. Labai džiaugiuosi, kad šiandien turiu progą Jus supažindinti su šia nuostabia moterimi!

Photo Vika Paškelytė

1. Atskleisk savo mėgstamiausią grožio ritualą.

Aš negaliu gyventi be tailandietiško masažo. Nežinau, kiek tai susiję su grožiu, bet, mano akimis, atsipalaidavusi, rami ir pailsėjusi moteris iškart tampa gražesnė. Jei neapsilankau kartą per savaitę, kūnas pats prašosi, manau, esu nuo jo priklausoma.

2. Žmogaus charakterio/būdo savybė, kurią labiausiai vertini?

Laisvė. Laisvė sakyti, ką nori; galvoti, ką nori; atrodyti kaip nori ir daryti, ką nori.

3. Stiliaus ikona?

Esu visiška Pernille Teisbaek fanė. Tobulas skonis visose gyvenimo srityse.

4. Mėgstamiausias drabužių brandas?

Senasis CÉLINE. Nes tai, ką per dešimtmetį tuose mados namuose nuveikė Phoebe Philo yra fantastiška.

5. Kokias fashionistas patartum sekti instagram’e?

Galiu vardinti nesustodama, bet pirmos į galvą ateina šios – @pernilleteisbaek @juliepelipas @tineandreaa @deborabrosa @giorgiatordini @gildaambrosio

6. Kur ieškai įkvėpimo kurti, dirbti, mylėti, gyventi?

Dabar – savyje. Jei šio klausimo kas nors būtų paklausęs prieš metus, būčiau atsakiusi tikrai kitaip. Šie metai kaip niekad leidžia nerti gilyn į save ir rasti tai, kas, pasirodo, visada buvo, bet ne visada tai mačiau ir jaučiau.

7. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Kaip tik šiandien gamindama pusryčius vyrui sakiau, kad kai prašils, noriu, kad visi trys su sūnumi skristume į Italiją. Vaikščioti jaukiom gatvelėm, valgyti picą, makaronus, ledus, niekur neskubėti, apsistoti mažuose, jaukiuose viešbutukuose ir tiesiog gerai leisti laiką. Jei apie tai kalbu ir svajoju, matyt, taip ir atrodo mano tobula diena.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Pastaruoju metu visiems kartoju, kad svarbiausia gyvenime – būti laimingu ir tokiais daryti savo mylimus žmones. Draugės, čia jums!

Eglės Instagram: @eglebabunasvili

Eglės Facebook: https://www.facebook.com/ebalciunaite

logo