EINAM KAVOS SU DOVILE FILMANAVIČIŪTE

Pirmadienio rytą geriausia draugė išgerti kartu kavos pakvietė Dovilę Filmanavičiūtę arba kitaip žinomą kaip Miss Sheep. Šita moteris man labai patinka. Už savo tikrumą, atvirumą, nuoširdumą. Ką galvoja – tą pasako ir žodžio kišenėje neieško.

O ypač šou pasauly (ir ne tik) tokių žmonių labai trūksta. Tiesa, Dovilė dirba kūrybinėje reklamos agentūroje, laisvu laiku dainuoja, turi reikalų televizijos projektuose ir kaip ji pati sako: “Labai aktyviai mosikuoju rankomis socialiniuose tinkluose – juose gimsta ne tik didžioji dauguma mano tekstų, kurie, tikiuosi, įkvepia žmones, bet ir vyksta NORMALIŲ BOBŲ reikalai.” Gal paklausi: “O kas tos NORMALIOS BOBOS?” Skubu atsakyti.

Dovilė periodiškai su merginomis eina žiūrėti naujausių filmų, kuriuos ji pati labai atidžiai atrenka. Šitoj iniciatyvoj ne kartą esu dalyvavusi ir aš pati – labai smagus ir solidarus reikalas! Gali sudalyvauti ir Tu (Valdovų rūmuose) rugpjūčio 1d. arba rugpjūčio 30d.

Šiuo metu Dovilė ypatingai svajoja apie atostogas, keliones, miegą, ilgus, tylius pasivaikščiojimus. Pažada, kad rugpjūtį būtinai taip ir padarys, o kol kas – mėgaujamės kava ir viena kitos draugija.

Photo / Reda Mickevičiūtė

1. Kur mane pakviestum kavos?

Labiausiai mane įkvepia vietos prie vandens. Tad pirmiausiai į galvą šauna kokia nors jauki vietelė Portugalijos ar Ispanijos pietuose. Kokiame nors mažame žvejų kaimelyje. Arba sugalvojau dar kai ką! Eitume gerti kavos ant pasaulio krašto! Ir toks tikrai yra – tai Cabo de Sao Vicente. Atsisėstume ten, šalia švyturio ir tyliai gurkšnotume iš gražių puodelių, spoksodamos į uolas ir ieškodamos horizonto.

2. Instagram ar facebook?

Aš kursuoju tarp Facebook ir Instagram. Gali atrodyti, kad esu teksto žmogus ir emocijas reiškiu būtent per tekstą. Tačiau ne ką mažiau man patinka gaudyti gražius kampus, objektus, vietas. Taigi, aš tiesiog emocionalus žmogus, kuris save reiškia įvairiomis formomis ir ten, kur tą akimirką labiausiai norisi.

3. Kur ieškai įkvėpimo kurti, dirbti, mylėti, gyventi?

Mane įkvėpti gali kad ir šaligatvio plytelė. Tačiau būna laikotarpių lyg tyčia, kad reikia nusiplėšti galvą, pasidėti ją į spintą ir eiti pailsėti. Labai gera būti gamtoje, kita vertus labai mėgstu ir didelius miestus, jų šurmulį, neišsemiamas galimybes įsikvėpti ant kiekvieno kampo. Daug skaitau, žiūriu daug filmų. Tai irgi savotiškas įkvėpimas. Man periodiškai reikia pabūti prie jūros. Niekas geriau nenuramina ir neįkvepia, ir neišvalo kaip senutė Baltija. Prie jūros man ir muzika lengviau rašosi, ir šiaip gyvenimas paprastesnis atrodo. Kasdienybėje man labai reikia žmonių. Jie mane įkvepia. Gera, kai namai pilni artimiausių. Kai niekam nieko įrodinėt nereikia. Tiesiog būti ir džiaugtis tuo buvimu.

4.  Žmogaus charakterio/būdo savybė, kurią labiausiai vertini?

Ilgainiui supratau, kad man vis dėlto gražiausia, kai žmogus geba atsiprašyti. Taip pat labai vertinu tuos, kurie daro ir sako tą patį. Šiandieniniame socialinių tinklų šaršale tai labai svarbu.

5. Mylimiausia daina? Kodėl?

Pirmiausiai į galvą šauna MODERAT kūrinys Bad Kingdom. Jis labai gerai atspindi mano charakterį. Kiek liūdnas, bet labai dinamiškas.

6. Trys dalykai, kuriuos pasiimtum su savimi į negyvenamą salą?

Aurimas, peilis ir vanduo. Daugiau nieko netrūktų.

Photo / Dovaldė Būtėnaitė

7. Koks dalykas nutikęs tavo gyvenime manai yra geriausias?

Aš nuoširdžiai manau, kad jis dar tik nutiks. Jei toks būtų jau įvykęs, skambėtų kažkaip liūdnai. Lyg nebūtų ko daugiau laukti ar siekti. Ar ne?

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Kad ir kas benutiktų – mestis į dialogą, t.y. tiesiog pasikalbėti.

 

Dovilės instagram: @singingsheep

Dovilės facebook: https://www.facebook.com/MissSheep

logo