EINAM KAVOS SU deMiko

Šiandien einam kavos su Paulium Mikolaičiu arba geriau žinomu kaip Paul de Miko. Kas dar negirdėjote – Paulius yra vlogger’is ir kuria amazing filmukus (jei dar nematei nei vieno – labai rekomenduoju!). Kiekvieną kartą žiūrėdama jo video – braukiu ašaras iš juoko. Ir nors Paulius kol kas turi tik 12 filmukų savo YouTube kanale, jis jau skaičiuoja 61 000 sekėjų.

Kaip pats Paulius sako: “Esu, dabar jau, EX-Duomenų analitikas, kuris artimų draugų pastūmėtas persikvalifikavo į video tinklaraštininką.” Todėl būtent tuo dabar ir gyvena, domisi viskuo, kas susiję su socialiniais tinklais ir interneto kultūra.

Taip jau sutapo, kad susitikime abu visai netyčia suderinom savo aprangos spalvas. Tiesa, dar taip sutapo, kad mums abiems 26 metai. Ir daaaaaar vienas sutapimas – mes abu gimę vasario mėnesį. Vadinasi – abu vandeniai. Nesakykit, keisti dalykai kartais vyksta… Anyway, man tai vienas įdomiausių lietuviško video turinio kūrėjų! Todėl kviečiu ir Jus geriau pažintį Paul de Miko

1. Tavo TOP 3 YouTube vlogger’ių?

Cody Ko: https://www.youtube.com/user/codyko69

Leon Lush: https://www.youtube.com/user/simonz350

PewDiePie: https://www.youtube.com/user/PewDiePie

2. Skaniausi Pauliaus pusryčiai?

Lengvas klausimas – angliški pusryčiai!

3. Žmogaus charakterio/būdo savybė, kurią labiausiai vertini?

Hmmm… Tik viena? Na, tuomet sukčiausiu ir sakysiu, jog tai pagrindinės trys angliško žodžio GENUINE Google vertėjo reikšmės: tikras, autentiškas, nuoširdus. BET savybė viena – GENUINE!

4. Trys daiktai, kuriuos pasiimtum su savimi į negyvenamą salą?

Net liūdna pasidarė, koks egzistencinis šis klausimas tampa, jei darai prielaidą, jog toje saloje tavęs nepasieks joks mobilus ryšys. Esu taip smarkiai prisirišęs prie visų išmaniųjų savo prietaisų, jog man belieka tik tokie šabloniški atsakymo variantai kaip knyga, peilis ir degtukai arba palapinė, antklodė ir pagalvė! Visgi – pasiimčiau šveicarišką peilį ir dvi Michael Michalko knygas (Cracking Creativity: The Secrets of Creative Genius ir Thinkertoys: A Handbook of Creative-Thinking Techniques), kurių niekaip neprisiverčiu perskaityti.

5. Kaip atrodytų tobula Tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Įdomus klausimas, niekada apie tai nepagalvojau. Kadangi, neturiu kažkokių konkrečių, išskirtinai mėgstamų vietų ar veiklų, dienos KOKYBĖ, jei taip galima pavadinti, man visada priklauso nuo kompanijos, t.y. su kokiais draugais tenka ją praleisti. Artimiausių draugų kompanijoje net ir švaistomas laikas neatrodo iššvaistytas, svarbu, kad būtų smagu. Bet, jei tai yra eilinė darbo diena, kaip, tarkim – Pirmadienis, tai TOBULA diena man yra tokia, kurios metu sugebu nudirbti daug darbų, t.y., kai laiką išnaudojų produktyviai.

Galim pafantazuoti: Atsikeliu 8:00; išvedu į lauką Jošį; nueinu pasportuoti į sporto klubą (šitas, iš vis, iš fantastinės literatūros); pavalgau pusryčius; iki pietų pasirašau deMiko video scenarijaus įvadą (įvadas pati sunkiausia dalis); papietauju su draugu, kuris gyvena greta esančiame name; po pietų vėl sėdu prie scenarijaus; užbaigiu visą scenarijų iki 19:00; pavakarieniauju su iš darbo grįžusia drauge (Laura); lekiu į studiją įrašinėti video; iki 2:00 viską įrašau ir grįžtu namo miegoti. Bet kuriam skaitytojui, tai, toli gražu, neatrodys, kaip tobula diena, nes, tikriausiai, dauguma norėtų pabusti Dubajuje ir visą dieną plaukioti kateriais, bet man šiuo metu svarbiausia yra teisingai sudėlioti prioritetai ir produktyviai išnaudotas laikas. Tada lieku labai patenkintas prabėgusia diena.

6. Jei turėtum galimybę, su kokiu žmogumi norėtum susitikti/papietauti/išgerti kavos?

Felix Kjellberg (PewDiePie) – pats didžiausias Youtube kūrėjas ir platformos veidas.

7. Moters idealas?

Dažniausiai į IDEALO klausimą yra atsakoma kažkokio žinomo žmogaus pavarde, bet lengvai leptelt Michelle Obama ar Megan Fox aš negaliu, nes nepažįstu šių moterų. Mano draugė Laura man yra ideali moteris. Protinga, nuoširdi, rūpestinga.

8. Patarimas, kurį duotum savo geriausiam draugui?

Jei tai patarimas GERIAUSIAM DRAUGUI, tai greičiausiai tokio net neturiu, nes iki tokio statuso būtumėm jau išdirbę visus nesutarimus, patarimus ir kritikas vienas kitam, bei “sulipę” nepaisant visų netobulumų. BET, jei kalbame apie patarimą blogo skaitytojui, ar apskritai, kokį geriausias patarimą esu girdėjęs ir, kokiu aš pats vadovaujuosi gyvenime, tai jį taikliausiai iliustruotų šis paveiksliukas, kuriuo esu “į protą” atvedęs ne vieną draugą:

 Pauliaus YouTube kanalas: ČIA

Pauliaus instagram’as: @paulmiko

Pauliaus facebook: https://www.facebook.com/pauldemiko

logo