EINAM KAVOS SU BEATA TIŠKEVIČ

Beatą Tiškevič pakviečiau išgerti kavos iškart po jos laidos Žinių radijuje “Pasimatymai” (įrašas ČIA), į kurią ji pakvietė mane. Iki tol nebuvom pažįstamos realiai, tik virtualiai. Bet visada jaučiau, kad ši moteris turi ypatingą energiją. Neklydau. Mūsų pokalbis tiek tiesioginiame eteryje, tiek po jo prie kavos puodelio – buvo magic. Atviras, jautrus, tikras.

Pati Beata sako, kad šiuo metu ji gyvena transformacijoje – iš atlikėjos į kūrėją, iš aukos į už savo gyvenimą atsakomybę prisiimantį žmogų, iš visų vaidmenų ir etikečių į paprastą buvimą, iš priešinimosi į priėmimą. Beata man yra įkvėpimas – ne kartą dalelę savęs atradau jos tekstuose. Žinau, dar ne kartą atrasiu. Nekantrauju perskaityti ir knygą (ačiū, mieloji, už dovaną). O dabar – pasiimk skaniausios kavos puodelį į rankas ir prisijunk prie mūsų pokalbio.

1. Kur pakviestum mane kavos?

Galimi trys variantai: ant tauro kalno ankstų rytą, į Elską (ten ir gėrėme – man ten labai patinka) arba kažkur įmirkus į vandenį iki pažastų.

2. Tavo mylimiausias grožio ritualas?

Pastebėjau, kad geriausiai veidą “padažo” 15 km, nueitų gamtoj. Aš tada sau tiesiog tvisku grožiu, meile, ramybe.

3. Išvardink kelias mėgstamiausias instagram paskyras, kurias Tu seki ir kodėl jos Tau patinka?

Dabar seku @juliet_allen, nes ji įkvepiančiai rašo apie seksą, klausausi jos podcastų.
Pradėjau sekti @sorelleamore, ji fainai keliauja ir dalinasi naudinga informacija.
Bet šiaip tai neprisirišu prie to followinimo – nuolat kažką unfollowinu. Dabar seku gal 5 žmones – saugau save nuo informacijos šiukšlyno ir pertekliaus. Visa reikiama informacija ateina iš širdies.

4. Kas Tau yra laimė?

Laisvė.

5. Be to neįsivaizduoji savo gyvenimo?

Be vandens ir be oro.

6. Kaip atrodytų tobula tavo diena? Ką veiktum? Kur eitum? Su kuo būtum?

Stengiuosi kasdien tokią susikurti. Rytą pradėjau meditacija, šaltu dušu ir ryto puslapiais. Tuomet ėjau pusryčiauti su drauge ant tauro kalno, nusirengėm maikes ir tiesiog gulėjom saulėj. Patinka, kai padirbu prie savo idėjų. Tik dar nemoku tinkamai užbaigti dienų – tai persivalgau vakare, tai prisirūkau, tai užsiplepu, tai užsisėdžiu – tai jaučiu, kad reikia atrasti, kas man yra tobula dienos pabaiga.

7. Jei turėtum tattoo, kokia ji būtų?

Turiu, neseniai pasidariau – tai saulė.

8.  Tavo stiliaus ikona?

Labiausiai tai mane įkvepia Maroko namų spalvos ir deriniai. Pavyzdžiui, švelniai rožinis namas ir sodriai mėlynos durys – vis dar ieškau tokių spalvų rūbų.

9. Patarimas, kurį duotum savo geriausiai draugei?

Būk laisva.

 Beatos facebook: https://www.facebook.com/beata.tiskevic

Beatos instagram: @beata.tiskevic

logo