“DRIU BEAUTY” VAKARAS

IMG_3947

Vakar domėjausi grožio naujienomis. Studijoje “Trend Wave” buvo pristatyta kosmetika “Driu beauty” kartu su jos kūrėja Indre Urbanavičiene.

Nors apie tai, jog prižiūreti odą yra butina turbūt žinome kiekvienas, tačiau ne visada žinome kaip teisingai ir kokiomis priemonėmis tai daryti. Be tfo, mums moterims labai svarbu pasivyti laiką ir turėti nepriekaištingą odą – tą tikrai galime padaryti, tereikia žinoti koks būdas ir priemonės yra efektyviausios. Esu dėkinga Indrei, nes tik po seminaro susimąsčiau, kas iš tiesų yra ant mano kosmetinio stalelio – kokia mano naudojamos kosmetikos sudėtis ir kokį poveikį esantys ingredientai daro mano odai.
Manau, kad jei dabar pažiūrėtumėte į savo veido kremų ir valiklių sudėtis, tikrai atrastumėte pavyzdžiui alkoholio. Kuris deja daro didelę žalą mūsų veidui, spartina visus senėjimo procesus bei sukelia alergines reakcijas. Tačiau ar žinojote, jog ne visi sudėtyje esantys alkoholiai yra blogi (pavyzdžiui cetearyl alcohol – riebusis geras alkoholis), o kai kurios sintetinės kilmės medžiagos ne ką kenksmingesnės nei natūralioje kosmetikoje esantys ingredientai? Be to veido mimikų kontroliavimas gali duoti efektyvių rezultatų kovojant prieš raukšles.

IMG_3949

Tačiau pati pavojingiausia iš visų yra SAULĖ ir jos spinduliai, nuo kurių privalome saugotis. Ar žinojot, jog saulė turi net 80% įtakos senėjimo precesui? Tad odą yra būtina apsaugoti nuo kenksmingų saulės spindulių, o geriausia apskritai vengti saulės vonių ir soliariumų.
Po šio seminaro aš tikrai ketinu padaryti generalinę tvarką savo kosmetinėje ir iš naujo peržiūrėti, kokioms priemonėms patikiu savo odą.

IMG_3940

Nepamirškite rūpintis savimi, nes niekas kitas už Jus to nepadarys!!

Ačiū Indrei už jaukų, skoningą ir naudingą vakarą. Daugiau informacijos galite rasti Driu Beauty.com