DERMAHEAL ULTIMATUM PTX PROCEDŪRA | KAS TAI?

Tikiu, kad veido odos grožis priklauso ne tik nuo naudojamos kosmetikos, bet ir nuo hormonų pusiausvyros, genų, vitaminų ir mikroelementų, mitybos, gyvenimo rimto, streso, miego ritmo, oro temperatūrų kaitos, dulkių ir t. t. Manau, kad mūsų oda – didžiausia išdavikė – ji atskleidžia vidinę organizmo būklę. Mėgstu sakyti, kad oda yra mūsų fizinės ir psichinės būsenos rodiklis. Oda parodo, kokį gyvenimo būdą propaguojame ir ar pakankamai savimi rūpinamės.

Todėl pati didelį dėmesį skiriu ne tik odos priežiūros priemonėms, bet ir subalansuotai mitybai, poilsiui, fiziniam aktyvumui ir psichologinei savijautai – tai būtina, jei nori džiaugtis sveika oda. Be to, bent kartą per mėnesį apsilankau pas kosmetologę ir atlieku įvairias veido odą puoselėjančias procedūras. Kaip tik neseniai mano mylimoje estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje “Era Esthetic” vieną jų ir atlikau – Dermaheal UltimatumPTx procedūrą! Tai visiška naujiena ir apie ją noriu Jums šiandien papasakoti.

Dermaheal Ultimatum PTx inovatyvių priemonių pagalba išgaunamas rezultatas, prilygstantis botulino toksino poveikiui dėl sudėtyje esančio naujos kartos peptido Hexapeptide-46 (šis peptidas, pasirodo, buvo išradinėjamas ne vienerius metus). Nemeluoju! Produktų efektyvumas yra įrodytas atliekant mokslinius tyrimus.

PTx procedūros metu lyginamos raukšlės (ypač mimikos raukšlės), sumažėja išsiplėtusios poros, sumažėja veido paraudimas ir pigmentacija, oda stangrinama, o švytėjimą galima pajausti iškart po procedūros. Veido odos SPA, ne kitaip. Geriausias dalykas tas, kad šį procedūra kartu su priemonėmis stimuliuoja kolageno sintezę, taip stangrindama odą iš vidaus ir prailgindamas anti-age efektą. Taip pat Dermaheal Ultimatum PTx kosmetines priemones galima naudoti ir namų sąlygomis – produktų sudėtis natūrali, todėl priemones galima naudoti nuolatos.

PTx procedūrą gali atlikti ne tik moterys, bet ir vyrai! Netgi labai norėčiau, kad tokia procedūra taptų vyrų grožio ritualu. Be to, aš pati planuoju PTx procedūrą kombinuoti ir su kitomis savo pamėgtomis procedūromis – Hydrafacial ir Intraceuticals.

Procedūrą sudaro 4 etapai:

– Veido odos paruošimas ir cheminis pilingas su PTX (pašalinamos negyvos odos ląstelės, tokiu būdu ji paruošiama gilesniam ir geresniam produktų įsisavinimui)

– Raminančioji PTx veido kaukė

– PTx serumo įvedimas su specialiu Vroll aparatu (gilesniam produktų įsisavinimui)

– Procedūra užbaigiama su PTx kremu (tarsi prieš tai atliktų veiksmų užtvirtinimas)

Galiu nuraminti, kad procedura visiškai neskausminga – vien tik malonumas, o efektas iškart matomas. Todėl su didžiuliu susižavėjimu rekomenduoju PTx procedūrą bet kokio amžiaus moteriai ir vyrui! Be to, šiandien mano Instagram paskyroje turit puikią progą laimėti PTx procedūrą ir ją patys išbandyti.

Sukurta su ERA ESTHETIC

logo