COPENHAGEN | KUR APSISTOTI? KĄ PAMATYTI? KUR PAVALGYTI?

Tai jau antras kartas gyvenime, kai keliauju viena. Ir ne, tai nereiškia, kad aš nemyliu savo šeimos ar draugų. Tai reiškia, kad aš myliu save. Nesiūlau būtinai sekti mano pavyzdžiu. Tikriausiai ir sau, ir visoms kitoms moterims tik noriu priminti, kad mes visada turime galimybę šiek tiek atsitraukti ir “peržiūrėti” savo gyvenimus. Suvokti ko nori SAU ar kas yra nebetinkama.

Visada galime auginti sąmoningumą ir kažką pakeisti. Jei reikia, uždaryti duris su trenksmu, kurį girdėtų visas pasaulis ir nerti stačia galva į nežinomybę. Arba tiesiog leisti ieškoti savęs. Tegul tas noras būna stipresnis ir didesnis, nei visuomenės normos ar standartai.

Ir kaip parašyta Florence Falk knygoje “Viena pati. Moteriškos vienumos menas”: “Kiekvienoje mūsų slypi stiprybė ir ryžtas – ar mes keistume darbą, ar paliktume mylimąjį, ar skirtumės su vyru, ar kapstytumės iš ligos, ar taptume našlėmis, ar pasentume, ar ieškotume kelio į savo vienatvę.” Viskas mums bus gerai. Jei darysime tai, ką turime daryti. O šiandien su Jumis dalinuosi idėjomis, kur apsistoti, pavalgyti ir ką aplankyti, jei planuosite vizitą į Kopenhagą!

CABINN COPENHAGEN

Čia Jūsų lauks – 10 m² kambarėlis. Kai pagalvoji, svarbu švaru ir tvarkinga. Ko daugiau reikia? 4 naktys Cabinn Copenhagen man kainavo 300 eur (vienas pigesnių ir padoresnių variantų, kiek ieškojau). Viešbučio lokacija nebloga, visur suvaikščiojau pėsčiomis.

CANAL TOUR

Kopenhagoje lankausi jau ne pirmą kartą, todėl ir valtimi kanalais plaukti ne naujiena. Rekomenduoju, jei norisi miestą apžiūrėti kitu kampu. Turas trunka valandą laiko.

TIVOLI GARDENS

Oi, su šiuo parku mes turime istoriją. Atsimenu, kai prieš kelis metus čia teko važiuoti amerikietiškais kalneliais. Labai linksma tikrai nebuvo, galvojau širdis iššoks lauk! Todėl šį kartą parke buvau pasyvi lankytoja – naujų atrakcionų nebandžiau, tačiau pasivaikščiojau. Vakarėjant ir ryškėjant parko šviesoms čia jautiesi tikrai magiškai.

GLYPTOTEKET

Šį muziejų man rekomendavo aplankyti mano geras bičiulis ir talentingiausias Lietuvos mados fotografas Vaidas Jokubauskas. Jis buvo teisus – ši vieta tiesiog gniaužia kvapą! Tiesa, muziejus pirmadieniais nedirba, o paskutinį mėnesio antradienį – įėjimas nemokamas.

BOTANICAL GARDEN

Nuostabus parkas, kurį man rekomendavote aplankyti Jūs. Tikras atokvėpis nuo miesto šurmulio!

CRIME PASSIONNEL

Šis kvepalų butikas – unikali vieta Kopenhagoje. O įdomus dalykas tas, kad jis priklauso lietuviui Aivarui. Būtinai užsukite pasisveikinti ir galbūt atrasti savo kvapą!

TORVEHALLERNE

Vietinis maisto turgus. Galima ne tik atrasti daniškų dalykų, bet ir puikiai papietauti. Hallernes Smørrebrød sumuštiniai – fantastiški!

ATELIER SEPTEMBER

Stilinga vieta pusryčiams ar kavos puodeliui pačiame Kopenhagos centre! Verta užsukti.

BOLTENS FOOD COURT

Boltens Food Court yra pačiame miesto centre – visai šalia Nyhavn, tad išalkus siūlau neaplenkti šios vietos. Čia pirmą kartą ragavau Bao bandelę su antiena – tobulai skanu!

ORIGINAL COFFEE ILLUM ROOFTOP

Nuostabi vieta ne tik pasimėgauti skania kava ir desertu, bet ir Kopenhagos stogais. Labai labai rekomenduoju!

ROSSOPOMODORO ILLUM

Šią vietą atradau kartu su Original Coffee, nes jie yra visai šalia. Tiesa, vaizdas, kuris atsiveria nuo šio itališko restoranėlio terasos man patiko labiau nei maistas.

THE UNION KITCHEN

Vieta, kurią man rekomendavo Urtė Dervynas (ačiū, mieloji!). Maistas puikus, tik būtina padaryti rezervaciją arba gali tekti palaukti gyvoje eilėje prie durų.

APOLLO BAR

Apie šią puikią vietą sužinojau iš Viltės. Tikrai nepasigailėjau čia apsilankiusi – maistas, kaip ir aplinka 10 balų! P.S.: pirmadieniais Apollo Bar nedirba.

logo