BRANGIAUSIAS PRIESKONIS PASAULYJE

Photos / Monika Rukaitė

Man atrodo, yra nepaprastai svarbu atrasti balansą. Ypač šiandien. Ir nėra skirtumo – kalbame apie mitybą, fizinį aktyvumą, santykius, pramogas, darbą ar sveikatą. Aš pati jaučiu labai stiprų gyvenimo pažinimo alkį, kurį kartais būna sunku suvaldyti, nes nebejauti saiko ir ribų – čia, tikriausiai, tas pats, kaip su skaniausiu torto gabalėliu. Bet net ir valgant tortą, galima išmokti nepersivalgyti ir juo mėgautis, nes antras ar dešimtas torto kąsnis yra tokio pat skonio kaip pirmas, todėl neverta „ragauti“ pusę torto, kad pajaustum, koks jis gardus. Pasirodo, pasitenkinimas maistu mažėja su kiekvienu kąsniu.

Tik šiandien mes ne apie tortus, o gebėjimą rasti tą “aukso viduriuką” šiame beprotiškame pasaulyje. Dar prieš švenčių maratoną pajaučiau, kad papildomos energijos reikia ne tik mano kūnui, bet ir protui. Intensyvūs darbai ir pasiruošimas šventėms iš manęs atėmė nemažai jėgų. Manau, kad aš ne viena tokia, todėl dalinuosi savo atradimu – maisto papildu „Safframed“!

Nežinau ar atsimenat, bet dar lapkričio gale savo Insta Stories su Jumis pasidalinau, kad pradedu gerti „Safframed“ maisto papildą, skirtą normaliai psichologinei funkcijai palaikyti. Man labai patiko tai, kad šitame maisto papilde yra unikalus šafrano ir ciberžolių ekstraktų derinys.

Pasirodo, kad šafranas – yra brangiausias prieskonis pasaulyje! Ar žinojote, kad išgauti 1 kg šafrano reikia apie 150–220 tūkst. gėlių (krokų)? Kiekviename kroke randami vos 3 šafrano siūleliai (purkos), kuriuos dėl augalo gležnumo gali būti renkamos tik rankomis ir tik 2 savaites per metus. Jau senovės civilizacijos žinojo šio auksinio prieskonio naudą ir negailėdavo jėgų jam rinkti.

Šafraną netgi aukodavo dievams, maudydavosi šafrano voniose bei gerdami šafrano arbatas skelbdavo kovą neigiamoms emocijoms, depresijai ir daugybei kitų ligų. Atsižvelgdami į senovės patirtį, šiuolaikiniai mokslininkai ėmė atidžiau tyrinėti šafraną ir jo indėlį kovojant su depresija, nemiga, PMS ar menopauzės simptomais.

Kitas svarbus šio maisto papildo ingredientas – daržinė ciberžolė, kuri auga Pietų Azijoje ir dar vadinama Indijos grynuoju auksu. Džiovinta ir į miltelius sutrinta ciberžolė jau tūkstantmečius naudojama Indijos virtuvėje bei ajurvedinėje medicinoje. Daržinė ciberžolė buvo pasitelkiama įvairiems negalavimams įveikti – nuo uždegiminio sąnarių skausmo iki virškinimo problemų „Safframed“ maisto papilduose dar galima rasti vitaminus B6, B12 ir foliatus, kurie padeda palaikyti normalią nervų sistemos veiklą, mažinti nuovargį ir reguliuoti hormonų aktyvumą.

Aš jau esu sugėrusi visą rekomenduojamą kursą – 5 savaites. Vartodavau po 1 kapsulę kartą per dieną (vakare), užgerdama stikline vandens. Gal itin didelių pokyčių ir nepastebėjau, tačiau produktyvumo ir energijos lygis tikrai padidėjo – bent jau ryte keltis iš lovos kur kas paprasčiau. Ir šiandien man žymiai geriau sekasi susitvarkyti su įtampa ir nerimu, tuo pačiu ir ramesniu miegu.

Manau, kad gyvenime būtina siekti tikslų, tik nereikia pamiršti, kad kelionė iki tikslo taip pat labai svarbi, nes tai ir yra gyvenimas. Senovės kinų patarlė sako: „Padovanok sau minutę ramybės ir tada suprasi, kaip kvailai skubėjai. Išmok tylos ir pastebėsi, kad kalbėjai per daug. Būk kilnus ir suvoksi, kad teisdamas kitus buvai per griežtas.“ Nepamirškime pasirūpinti savimi!

Maisto papildą ir daugiau informacijos apie jį rasite čia: www.maistassveikatai.lt

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sukurta su UAB „Osteca“

logo