BRANGIAUSIA.

IMG_6653

Šiandien ypatinga diena. Šiandien – man brangiausio pasaulyje žmogaus gimtadienis. Šiandien – mano geriausios draugės gimtadienis. Šiandien – mano mamos gimtadienis.

Ir man kartais atrodo, kad išsakiau visą dėkingumą, visą meilę ir visus jausmus skirtus Tau, mama. Atrodo, kad neberasiu tinkamų žodžių, kurie išreikštų Tavo svarbą mano gyvenime. Bet aš pasistengsiu…

IMG_6654

Aš ne veltui pasidalinau Tavo, mamyte, jaunytės/vestuvių nuotraukomis, kur Tu esi kaip princesė. Šiandien – Tu karalienė. Nuotraukos tik dar vienas įrodymas, kad Tavo grožis su metais neblėsta… Ne, aš nesakau, kad esi tobula – Tu man daugiau nei tobula.

Esi mano moters idealas. Stipri, bet kartu be galo švelni, ryžtinga, supratinga, elegantiškas, žinanti savo vertę, nesmerkianti ir mylinti. Žinau, kad turės praeiti dar nemažai laiko, kol būsiu tokia kaip Tu. Kad žmonės bent žinotų, kiek meilės, kiek rūpesčio ir paguodos šitose akyse. Ir kokia ramybė iš jų sklinda.

Ir Tau, mamyte, labai tinka Audrey Hepburn žodžiai: “Tikrasis moters grožis atsispindi sieloje. Tai rūpestis, kuriuo ji maloniai dalijasi, aistra, kuri sklinda jai to nė nežinant, ir grožis, kuris stiprėja bėgant metams.”

IMG_5139Processed with Rookie

Kai buvau dar visai maža – tenkinai visus mano kaprizus ir užgaidas, nors reikalui esant gaudavau ir beržinės košės. Kai buvau paauglė – niekada manęs neteisiai ir nesmerkiai, net tada kai maištavau. O dabar, kai esu suaugusi – visada mane palaikai, nesvarbu, kas nutiktų. Tu esi tas žmogus, pas kurį aš visada ieškosiu nusiraminimo ir paguodos, prireikus pasiskųsiu ar prašysiu patarimo. Ir kiekvieną kartą, kai sugrįžtu namo – Tavo glėbys man pats saugiausias, jaukiausias ir švelniausias.

Ir nesvarbu kiek man būtų metų – TU VISADA MANE BESĄLYGIŠKAI MYLĖJAI IR MYLI. Aš tikrai labai norėčiau uždirbti visus pasaulio pinigus tik tam, kad galėčiau Tau duoti tiek, kiek Tu iš tiesų esi verta. Ir kad turėčiau stebuklingų galių ir padaryčiau taip, kad viskas ir visada Tau sektųsi. Bet kol kas – atiduodu Tau visą savo meilę, rūpestį ir dėmesį.

Brangiausias žmogus

Processed with Moldiv

Aš didžiuojuosi, kad turiu tokią mamą kaip Tu. Dėl to, kad įveikei visus likimo siųstus išbandymus ir žvelgei į pasaulį pasitikėdama savo jėgomis. Tu man visada būsi pati gražiausia pasaulyje. Visada būsi pati įžvalgiausia, išmintingiausia, dėmesingiausia. Visada būsi mano autoritetas. Ir to niekada niekas nepakeis. Mūsų ryšys stipresnis už patį gyvenimą – dėl Tavęs aš padaryčiau viską. Man esi pati svarbiausia.

Būsiu amžinai dėkinga už tai, kad esu dalelė Tavęs.

Su gimtadienio mano mylima mamyte!

Tavo dukra.