BLONDINĖ

Photos / Monika Rukaitė

Man atrodo, kad moterį labiausiai puošia gražūs plaukai. Pati jų nedažiau kažkur iki 24 metų. Man visada patiko jų spalva ir sveikas spindesys. Bet, tikriausiai kaip jau pastebėjot, per paskutinius pusę metų iš brunetės Burbaitė virto blondinė. Ir galiu pasakyti, kad tai buvo geriausias mano sprendimas (AČIŪ ONE & ONLY MANTAS). Iš tikrųjų, nesuprantu, kodėl negimiau šviesiaplaukė.


Reikalas tas, kad šitie pokyčiai ne juokais nualino mano plaukus – taip, jie sausesni, nebe tokie paklusnūs ir spindintys kaip aš buvau pripratusi. Dabar tenka skirti gerokai daugiau dėmesio juos prižiūrint. Mano atradimas – nauja KILIG WOMAN plaukų priežiūros linija I LOVE COLOURS (šampūnas ir kondicionierius – kaukė dažytiems plaukams).

KILIG ne tik lepina mano plaukus (sudėtyje galingas amino rūgščių kompleksas juos maitina ir stiprina), bet ir priverčia nusišypsoti kiekvieną kartą, kai užeinu į vonios kambarį – spalvotos ir stilingos pakuotės labai inspiruoja. Ką gali žinoti, galbūt jos ir Tave padrąsins ryžtis naujiems plaukų pokyčiams. Nes keistis niekada nevėlu!

Sukurta su Kilig Cosmetics

logo