BIODERMA | KANAI – AŠ ATVAŽIUOJU!

_BUR8676

Photo by Andrius Burba

Kai pradėjau rašyti tinklaraštį aš tikrai nežinojau kas iš to bus, kur mane tai atves, kokius nuostabius žmones sutiksiu, kiek daug naujų idėjų gims ir kiek jų įgyvendinsiu (o kiek dar laukia…). Taip pat nežinojau, kiek darbo ir pastangų tai pareikalaus – ir dabar iki galo negaliu įvertinti to, nes tiesiog myliu tai, ką darau.

Kai pradėjau rašyti simonaburbaite.com, aš gal ir žinojau apie tinklaraščių įtaką pasaulyje, bet nežinojau, kad blogeriai turės tokią didelę įtaką čia, Lietuvoje. 

Nežinojau, kad blogeriai bus taip vertinami, o svarbiausia įvertinti. Galbūt ne kiek pačių lietuvių brandų, o tarptautinių kompanijų esančių Lietuvoje. Būtent šios kompanijos tinklaraščiuose ir jų autoriuose įžvelgia stiprų potencialą. Įžvelgia platformą, kuri su laiku turės vis didesnį poveikį visuomenei.

Aš tiesiog labai noriu pasidžiaugti, kad tokia kompanija kaip BIODERMA įvertino mane ir simonaburbaite.com.
Todėl savo rankose jau laikau lėktuvo bilietus ir balandžio 7-9 dienomis susitinkam Pietų Prancūzijoje, Kanuose. Ten aš turėsiu išskirtinę galimybę apžiūrėti ir susipažinti su “Bioderma” ir “Institut Esthederm Paris” kosmetikų laboratorija kartu su kitais, pačiais geriausiais blogeriais iš Rytų Europos.

Sakau milžinišką ačiū „Bioderma“ ir „Institut Esthederm Paris“ vadovui Baltijos šalims ir Skandinavijai Patrick Le Scel (Thank you for this opportunity!) ir visai jo nuostabiai komandai (ypač Dovile Simkute Butkiene ir Aira Kaleininkaite).

Nes gal tokie šansai pasitaiko tik vieną kartą gyvenime.