BALI | KĄ PAMATYTI? KUR PAVALGYTI?

Dar nepraėjo nei savaitė po mūsų nuostabios kelionės į Bali, o aš jau noriu sugrįžti atgal. Žinau, kad tikrai grįšim. Ne tik dėl nuostabios gamtos ir maisto, bet ir dėl to, kad tai sala, kurioje Matas man pasipiršo! Atostogas planavome patys – nuo skrydžio bilietų (pirkom likus mažiau nei mėnesiui iki kelionės per “Skyscanner”), nakvynių (airbnb ir booking) iki lankytinų vietų ir kavinių (be to, labai daug rekomendacijų gavau iš draugų ir iš Jūsų, mano mieli sekėjai – kaip džiaugiuosi, kad Jus turiu!). Todėl jei ir Jūs planuosite savo atostogas Balyje, manau šis įrašas tikrai pavers – pasidalinsiu, ką aplankėme Canggu, Ubude ir Uluwatu (būtent taip buvome susidėlioję kelionę eilės tvarka).

Pirmiausia labai rekomenduoju Instagram’e pasekti @bestinbali paskyrą – nemažai puikių vietų, ką verta pamatyti Balyje. O tada atsisiųsti Gojek programėlę, kurios pagalba labai lengvai išsikviesite taxi, motorolerį (jei patys juo nevažinėsite po salą, bet prisiminkit, kad jie čia yra pagrindinė ir patogiausia transporto priemonė) ir užsisakysite maisto į namus. Be to, netrukus mano YouTube kanale pasirodys ir kelionės vlog’as – ten apie atostogas pasakosiu dar išsamiau.

CANGGU

Pirmas 5 naktis buvome apsistoję viloje “Satu” (318 eur/5 naktys), kurią radau per airbnb (be to, jei dar nesate prisijungę prie airbnb – paspaudę šią nuorodą gausite €41 pirmam savo užsakymui). Kai vėl lankysimės Bali – neabejoju, kad čia tikrai grįšime, nes vila labai stilinga, jauki (vos 3 kambariai) ir puiki lokacija (viskas arti). Be to, vila yra šalia ryžių lauko – kiekvieną kartą važiuojant motoroleriu vaizdas nuostabus. Toliau dalinuosi puikiomis vietomis Canggu jogai, masažui, pusryčiams/pietums/vakarienei ar stebėti saulėlydį.

Copenhagen

La Brisa Bali

The Shady Shack

Moana fish eatery

CRATE Cafe

Fishbone Local

Udara Bali Yoga Detox & Spa

Rollies

Dewah Spa

Čia buvo vienas geriausių masažų mano gyvenime vos už 7 eur. Labai rekomenduoju apsilankyti, jei būsit Canggu.

UBUD

Kitas 4 naktis buvome apsistoję Ubude “Villa Jj & Spa” (165 eur / 4 naktys + pusryčiai). Dar niekad gyvenime neteko turėti vonios, dušo ir wc kieme! Ir ko ne egzotika? Vila šiek tiek atokiau nuo Ubudo centro ir būtinas motoroleris, tačiau mums tai nesukėlė jokių problemų. Atvirkščiai, labai patiko važiuojant pasimėgauti nuostabia gamta!

Jungle Fish Bali

La Pacha Mama

Mudra Cafe

The Sayan House

Cafe Wayan

Lazy Cats Cafe

Pyramids Of Chi

Sayuri Healing Food

Tegalalang Rice Terrace

Nungnung Waterfall

ULUWATU

Uluwatu pasirinkome kelias vilas. Pirmoji (čia buvome 3 naktis) – 14 palms (143 eur / 3 naktys) ir Oceanna (92 eur / 2 naktys). Abi vilos puikios ir lokacijos geros. Antroji vila ant kalno ir turėjo nuostabų vaizdą į jūrą (matėsi iš mūsų kambario).

The Loft Uluwatu

Sundays Beach Club

Ulu Cliffhouse

Bingin Beach

OMNIA

Nyang Nyang Beach

Bukit Cafe

Uluwatu Temple

logo