BALANDIS – ŠVARIOS ODOS MĖNUO! | 3 AUKSINĖS TAISYKLĖS

 Photos by Monika Rukaitė / Place Cozy apartment in the Old Town

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė ir visai nesvarbu, kiek tau metų, kokia profesija ar socialinė padėtis. Kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika, elastinga ir nepriekaištingai atrodytų. Puiki odos būklė leidžia pasitikėti savimi.

Oda – didžiausia išdavikė. Netiki? Ji yra mūsų fizinės ir psichinės būsenos rodiklis. Oda atskleidžia, kokį gyvenimo būdą propaguojame ir ar pakankamai savimi rūpinamės. Sutinku, kad vienoms gamta tiesiog dovanojo skaisčią ir lygią odą, o ką daryti kitoms? Negailėti energijos ir PUOSELĖTI veido odą, įdėti daug pastangų ir laiko, kad ji būtų švelni, stangri ir skaisti.

Pirkdama veido ir kūno priežiūros priemones, visada vadovaujuosi požiūriu, kad svarbu kokybė, ne kiekybė! Tikrai nebūtina naudoti galybę skirtingų kosmetikos priemonių – pakanka vos kelių, bet tikrai gerų. Juk savo kosmetinio stalelio nenori užkrauti nereikalingais kremais ir mėginukais?

Šiandien kosmetikos priemonių pasirinkimas tikrai labai didelis, todėl lengva rasti tikrai gerus, tavo odos tipui tinkamus produktus. Jokiu būdu nesakau, kad tik šimtus eurų kainuojanti kosmetika gera ir kokybiška, bet patariu visada stengtis atsižvelgti į kainos ir kokybės santykį, daugiau pasidomėti produkto sudėtimi. Svarbiausia rinktis tokią kosmetiką, kuri tinka tavo, o ne sesers, draugės, kolegės ar mamos odai.

Ypač svarbu atkreipti dėmesį į odos paruošimą prieš tepant įvairius kremus, serumus ar koncentratus tam, kad produktų efektyvumas būtų maksimalus. Todėl balandžio mėnesį aš ir mano mylima kosmetikos kompanija FILORGA skelbiame švarios odos mėnesiu. Nes valyti odą TIK miceliniu vandeniu – jau vakar diena. Šiandien tam, kad veido oda būtų švari – reikia kur kas daugiau pastangų.

kyk_5995-1

O čia 3 auksinės švarios ir spindinčios odos taisyklės:

1. Švelniai ir kruopščiai pašalinti nešvarumus

2. Aprūpinti odos ląsteles deguonimi

3. Palepinti ir atkurti odos skaistumą

Pirma ir trečia taisykle kaip ir aiškios – nešvarumų pašalinimu tinka valomosios putos, micelinis vanduo, palepinti odą galima kaukėmis. O va kaip aprūpinti ląsteles deguonimi? Neužtenka kartas nuo karto nušveisti odą šveitikliu. Jai reikalingas kontroliuojamas, palaipsniškas kasdienis paviršiaus atnaujinimas.

Aš pati jau seniai atsisakiau agresyvių abrazyvinių šveitiklių ir visada ieškojau alternatyvų. Mano prioritetas – kasdieninės priežiūros priemonės, kurios užtikrina, kad mano oda visada yra geriausios įmanomos būklės. Juk aplinkos užterštumas, stresas, nuovargis ir kiti žalingi faktoriai neigiamai veikia odą ir skatina jos senėjimo procedus. Dėl deguonies stygiaus oda prarandą drėgmę.

Tai apie tą deguonį… OXYGEN-PEEL yra būtent tai, kas man juo padeda aprūpinti ląsteles. Juokaudamas sakau, kad tai tiesiog būtinas gryno oro gurkšnis odai! Trys pagrindinės savybės, dėl ko labai patinka šitas mikropilingas:

– Kasdien švelniai pašalina negyvas odos ląsteles (6% rūgščių kokteilis, tinkamas visiems odos tipams), odos paviršius lygesnis, geriau pasisavinamos odos priežiūros priemonės, makiažas geriau gula ant odos.

– Prisotina ląsteles deguonimi, kuris labai svarbus kaip energijos šaltinis, ląstelės veikia visa savo jėga, taip pat oda tampa skaistesnė ir šviesesnė.

– Drėkina ir atjaunina. Yra NCTF ir hialurono rūgšties.

Mikropilingą naudoju kiekvieną vakarą nuvalydamą švarią veido odą (akių srities vengiu). Leidžiu jam susigerti (nenuplaunu) ir tuomet naudoju serumą, paakių kremą ir drėkinamąjį kremą.

Be to, OXYGEN-PEEL labai naudingas ir gana jaunoms panelėms, kurias vis beria ir negali atsikratyti spuogų (pradedant nuo ~16 metų). Valyti tiek veidui, dekolte, nugarai. Žinoma, veido odos grožis priklauso ne tik nuo naudojamos kosmetikos, bet ir nuo hormonų pusiausvyros, genų, vitaminų ir mikroelementų, mitybos, gyvenimo rimto, minčių, streso, miego ritmo, oro temperatūrų kaitos, dulkių ir t. t.

Todėl verta pasistengti gyventi kokybišką ir pilnavertį gyvenimą, daugiau laiko skirti sau ir pozityvioms mintims. Tai investicija į save, kuri ateityje atsipirks su kaupu. Tik nepamiršk, kad veido odos priežiūrai reikia laiko, todėl pradėjusi naudoti naują priežiūros priemonių liniją aklai nesitikėk maksimalių rezultatų ir tobulos odos čia ir dabar. Nes mūsų kūnas – stebuklinga, o kartu ir sudėtinga sistema. Kiekvienas kūno procesas keičiasi tik jam skirtu laiku.

Sukurta su FILORGA

logo