LIMFODRENAŽINIS MASAŽAS | KODĖL TAI VIENAS GERIAUSIŲ MANO ATRADIMŲ?

Palyginus neseniai sužinojau apie limfodrenažinį „Roll Shaper” masažą. Pasidomėjau, išgirdau nemažai gerų atsiliepimų ir nusprendžiau pati jį išbandyti. Kodėl? Pirmiausia dėl to, kad tai giluminis organizmo valymas – masažo metu valomi šlakai ir toksinai (išjudinama limfa). Toks masažas aktyvina kraujotaką, degina riebalus, masažuoja visą kūną, mažina celiulitą ir apimtis, gerina miego kokybę ir nuotaiką. Be to, nudrenuojami susikaupę skysčiai, o kai šitą masažą darau po sporto – dar ir labai atpalaiduoja raumenis.

Geriausia tai, kad nereikia daug pastangų norint pasirūpinti savo gera savijauta ir išvaizda! Per savaitę 2-3 kartus skirti po valandą limfodrenažiniam masažui (rekomenduojamas kursas 20 kartų), pasiimti su savimi sportines tampres, palaidinę ir kojines. Štai ir viskas. Rūpintis savimi – gera!

Jei trumpai: celiulitas – poodinio sluoksnio pokyčiai, kai sutrinka organizmo skysčių mikrocirkuliacija ir riebalinės ląstelės pakeičia formą, padidėja ir poodinis riebalinis audinys išvešėja. Celiulito priežastys: mikrocirkuliacijos sutrikimas – suprastėja kraujo mikrocirkuliacija audiniuose. Kraujo pagalba riebalų perteklius iš riebalinių ląstelių yra pašalinamas, o sutrikus mikrocirkuliacijai, audiniai yra praščiau aprūpinami krauju, ir būtent ten pradeda formuotis celiulitas. Sutrikus kraujotakai, sustipreja riebalų kaupimasis. Gali būti ir hormonų pusiausvyros sutrikimas (pavyzdžiui, aš jau daug metų turiu problemų su skydliauke, nuolat reguliariai tikrinuosi).

Chaotiška mityba (gali kauptis skysčiai ir riebalai) ir fizinio aktyvumo trūkumas irgi duoda savo rezultatų kūnui, todėl limfodrenažinis masažas yra tiesiog išsigelbėjimas. „Roll shaper“ aparatas užprogramuotas taip, kad suktųsi limfos tekėjimo kryptimi – nuo pėdų link širdies. Masažo metu limfos tėkmė pagreitėja apie 10 kartų. Tai veikia ne tik visą limfos sistemą bet ir kraujotakos, gerina jos tonusą, mažina limfos sąstovį audiniuose, audinių pabrinkimą, gerina medžiagų apykaitą, kraujo mikrocirkuliaciją. Masažas visada pradedamas pėdomis, o baigiamas pečių juosta. Sukimosi instensyvumas reguliuojamas. Pirmoji procedūra būna lengva (atsimenu, man net šiek tiek silpna buvo), o sekančios intesyvėja. Taip pat galima parinkti kuriai probleminei zonai bus skiriama daugiausiai laiko (šlaunims ir sėdmenims / pilvui, šonams, rankoms / programa visam kūnui tolygiai).

Kodėl toks masažas yra gerai?

1. Efektyviai išjudinama limfa. „Roll Shaper” aparatas kiekvieną kūno dalį masažuoja dideliu besisukančiu būgnu ir iš jo sklindančiais infraraudonaisiais spinduliais. Limfa yra organizmo skystis, kuriame kaupiasi šlakai, toksinai ir kitos medžiagų apykaitos atliekos – visos jos iš organizmo pašalinamos su prakaitu ir šlapimu, todėl prieš ir per procedūrą turi būti geriamas vanduo. Infraraudonieji spinduliai taip pat atlieka svarbų vaidmenį – ne tik šildo ir atpalaiduoja, bet ir spartina detoksikacijos procesus organizme. Šiai dienai esu atlikusi jau 43 masažus!

2. Padeda kompensuoti judėjimo trūkumą. Jei nepakankamai judame – limfa nebeprateka tarp poodinių riebalinių ląstelių, ir tose kūno vietose ima kauptis skysčiai – taip ir formuojasi celiulitas. Juokauju, kad nuotakoms toks masažas tiesiog tobulas – jei iki vestuvių nespėjo padirbėti sporto salėje.

3. Gerėja odos tonusas. Tokių masažų metu, kaip ir sportuojant, labai svarbu gerti kuo daugiau vandens, nes suaktyvinta limfinė sistema kartu su skysčiais iš organizmo ima šalinti ir šlakus bei toksinus. Tuo pat metu aktyvinama ir kraujotaka, kuri skatina ne tik riebalų skaidymą, bet ir pamaitina odą vitaminais bei mineralais. Dėl to oda ima lygėti, stangrėti, įgauna sveiką spalvą ir tampa drėgnesnė.

4. Ne tik grožiui, bet ir sveikatai. Tokie masažai iš tiesų yra ir giluminis organizmo valymas – skatinamas įvairių atliekų pašalinimas.

5. Padeda taupyti laiką. Asmeniškai man – labai labai patogu. Skirtingai nei sporto salė ar kitos treniruotės, čia viskas trunka valandą – be to, po tokio masažo nėra būtinybės bėgti į dušą ar iš naujo dažytis, taigi jį galima suplanuoti net ir per pietų pertrauką tarp darbų ir susitikimų. Masažus atlieku „Studiofigura Užupio 10″ ir man čia labai patinka! Pirmiausia todėl, kad daug komforto ir erdvės – vos du rolai. Masažo metu mėgstu skaityti knygą, klausyti podcast’ų arba bendrauti su šalia esančia moterimi. Todėl drąsiai sakau, kad tai puikus būdas dienos bėgime sustoti ir valandą skirti sau!

Procedūroms „Studiofigura Užupio 10″ salone registruotis iš anksto galite čia – tel. +370 612 19 799

logo