AR MANO PLAUKAI PRIAUGINTI?


Po paskutinių mano plaukų pokyčių
sulaukiau ypač daug klausimų ar mano plaukai priauginti. Atsakymas – NE. Abi žinome, kad norint turėti gražius ir stiprius plaukus, neužtenka juos kiekvieną dieną tik trinkti ir paskubomis iššukuoti. Tenka skirti gerokai daugiau pastangų. Aš savo plaukus labai myliu, todėl patikiu į profesionalo rankas – Mantai, ačiū! Nežinau, ką be Tavęs daryčiau…

Be to, aš niekada neatsisakau ir papildomos pagalbos plaukams. Atsimeni, dar pavasarį rašiau apie tokius Oksfordo mokslininkų sukurtus maisto papildus TRX2. Nemažai jais domėjausi ir išgirdau tikrai daug gerų atliepimų, tai neatsispyriau tada pagundai pabandyti ir aš. Geriu juos iki šiol!

TRX2 maisto papilduose nėra jokių hormonų ar konservantų, dėl to nereikia pergyventi, kad plaukai pradės augti ten, kur nereikia:

Biotinas – padeda palaikyti normalią plaukų, odos ir gleivinių būklę.

Cinkas – padeda palaikyti normalią plaukų, nagų ir odos būklę.

Selenas – padeda palaikyti normalią plaukų ir nagų būklę.

Niacinas – padeda palaikyti normalią odos ir gleivinių būklę.

Dar vienas labai geras dalykas, kad šitie vitaminai mažina plaukų slinkimą – sudėtyje yra kalio, Carnipure® tartrato (L-carnitine-L-tartrate), BCAA ir nikotino rūgščių.

Iš esmės, jeigu nori atgaivinti plaukus – šituos vitaminus pabandyti MUST (bent jau pagal sudėti alternatyvų kol kas neradau). Su maistu dažnai negauname visų reikalingų medžiagų, tada tiesiog būtina vartoti tinkamai parinktus maisto papildus ir vitaminus, ypač jei aktyviai sportuoji. Žinoma, kad ne tik plaukai būtų gražūs, bet dar ir gerai jaustumeisi – reiktų nepamiršti poilsio, subalansuotos mitybos, sporto ir psichologinės higienos.


Ir aš ne šiaip sau rašau apie TRX2. Turiu Tau gerų naujienų – nueik į mano instagram paskyrą ir sužinok kaip šituos vitaminus gali laimėti tu ir Tavo draugė – galėsit pačios juos išbandyti.

Maisto papildą plaukams TRX2® rasi www.biovaistine.lt

Mano plaukų master – one & only Mantas Tautvaišas

Reklama sukurta su biovaistine.lt

logo