AR JAU TURITE VISAS KALĖDINES DOVANAS?

Photos / Monika Rukaitė

Kartais tie dalykai, kurie gyvenime turėtų mus džiuginti – atneša nemažai įtampos ir nerimo. Kaip, pavyzdžiui, Kalėdinių dovanų ieškojimas mylimiausiems žmonėms. Atrodo, pradedi apie tai galvoti iš anksto, bet kažkokiu mistišku būdu Tu vėl patenkinti į eismo spūstis ar į didžiules eiles parduotuvėse. Pasaka be galo.

Nežinau, kaip Jums, bet šiuo metų laiku man labai svarbu save tausoti (jei būsiu pervargusi, šventės tikrai nedžiugins), todėl jau keli metai iš eilės aš stengiuosi dovanų rinkimą paversti malonumu, o ne stresu.

Kaip? Viską planuoju ir nepasilieku paskutinei minutei. Pasidarau sąrašą žmonių, kuriems noriu įteikti dovanas, ir jį nešiojuosi su savimi. Neskubėdama galiu pagalvoti apie kiekvieną… Ir idėjos, ką padovanoti ateina savaime.

Visai neseniai lankiausi knygyne VAGA ir suradau dovanas ne tik mamai, mano labai brangiai draugei, bet ir sau. Vadovaujuosi taisykle rinkti tokias dovanas, kurias pati norėčiau gauti, vadinasi su daug meilės, bet kad patiktų ir tam žmogui, kurį sveikinsiu. Man patinka knygos, ypač tos, kurios praturtina ne tik mintis, bet ir gyvenimą, todėl pro mano akis nepraslydo knygos:

– „Kaizen: japoniškas būdas, kaip žingsnis po žingsnio pakeisti įpročius“ – manau tam, kad kažką pradėtum keisti savo gyvenime, kartais užtenka perskaityti knygoje tinkamas mintis.

– “Meilė X Stilius X Gyvenimas” – knyga, kuri gali tapti dar ir labai stilinga namų detale.

Žinoma, nepamiršau dovanos ir sau – natūralios sojų vaško žvakės, kurios kvapas puikiai tiks šventinei nuotaikai namuose. Tiesa, šiais laikais viskas dar patogiau (juk gyvename XXI amžiuje) – dovanas galima rinktis ir online www.vaga.lt. Be to, knygas galima rezervuoti internetu, o mokėti ir atsiimti knygyne. Tegul Kalėdos būna stebuklingos, be streso ir su daug meilės! Ar jau turite visas dovanas?

Reklama sukurta bendradarbiaujant su VAGA

logo