APIE MAŽAS KRŪTINES

Dress Airida Skrickienė / Make up Neringa Čukinienė  / Hair Zaneta Hair Stylist 

Prieš kelias dienas sulaukiau žinutės iš vienos moters, kuri šitam outfit’e pasigedo mano krūtinės. Sakė: “Dabar atrodo, kad suknutė užtempta ant lentos”. Jei jums irgi atrodo, kad nėra krūtinės = nėra gyvenimo, tai man jūsų labai gaila. Nes pasaulis nesisuka vien apie krūtinės dydį. Ir tą puikiai įrodo tokios moterys kaip Jane Birkin, Sienna Miller, Zoe Saldana, Cara Delevigne, Keira Knightley ar Olivia Wilde.

Nesupraskit manęs klaidingai – tokie komentarai manęs nežeidžia, nes nepriimu jų kaip savivertės rodiklio (nors jei būčiau paauglė tikriausiai po tokių žodžių kompleksas liktų visam gyvenimui). Atvirkščiai – tai parodo žmogaus suvokimo ribotumą. Kas pasakė, kad būtinai tik C ar D dydžio krūtines turinčios moterys yra gražios, įvertintos, laimingos? Atrodo, kad vis dar vaikomės visuomenės ir žiniasklaidos suformuoto vienintelio moters idealo.

Tai tik primenu – neįmanoma, kad visos Žemėje gyvenančios moterys atrodytų taip pat. Mane labiausiai žavi individualus grožis ir išskirtinumas – tik Tau būdingas kūno sudėjimas (IR KRŪTINĖ), šypsena, akys, lūpos, plaukai. Svarbiausia gerai jaustis savo kūne. Esi vienintelė tokia.

 

logo