APIE KOKYBIŠKĄ SPORTĄ BET KURIAME PASAULIO KRAŠTE

IMG_9789

Sėkmę mados pasaulyje lemia ne tik talentas, bet ir sunkus darbas.

Todėl, kai esu Lietuvoje sportuoju beveik kiekvieną dieną išskyrus šeštadienį. O jei savaitgalį nepavyksta pasportuoti sporto salėje, tai užsiimu kita aktyva veikla – slidinėjimu, plaukimu, batutais, muay thai.

Išvykus į kitą šalį dažniausiai laukia įtemptas darbų grafikas: fotosesijos, madų pristatymai, modelių atrankos. Itin greitas gyvenimo tempas priverčia keisti kasdienius įpročius. Sporto klubui laiko visai nebelieka, tad tenka ieškoti alternatyvų.

Viso sporto inventoriaus su savimi vežiotis negaliu. Tačiau sportuoti privalau kad ir kur bebūčia. Prieš išvažiuojant svetur visada apgalvoju ir rūpinuosi ne tik maistu, bet ir sveikata!

Todėl AČIŪ Vladai ir SPORTO BIRŽAI, kad galiu kokybiškai sportuoti bet kuriame pasaulio gale!

Didžiausia motyvacija esame mes patys. Niekas už mus negali sveikiau maitintis ar už mus nueiti į treniruotę. Tik nuo mūsų pačių priklauso, ar norime būti sveikesni ir stipresni. Kiekvienas turėtume išsikelti sau tikslą ir nuosekliai pradėti jo siekti. Kai pradės matytis rezultatai ir savijauta taps geresnė – sustoti tiesiog nebesinorės

Daugiau apie tai galite rasti straipsnyje “Į Pekiną išvykusi manekenė S. Burbaitė atskleidė, kaip išsaugo dailias kūno linijas”.